Emily Ratajkowski'nın çıplaklığı 'sorun' oldu; seksi model eleştirilere yanıt verdi

Love dergisi için poz veren güzel Emily Ratajkowski, sonrasında gelişen olaylar için açıklamalarda bulundu

08 Aralık 2017, Cuma 14:03
A A

26 yaşındaki model, LOVE dergisinin her yıl Noel döneminde yayınladığı takvimde iç çamaşırlarıyla spagetti yiyerek yer aldı.

Bugün karbonhidrat yükleme günü" diyerek spagetti yemeye başladığı video ister istemez milyonlarca kez görüntülendi ancak fazlasıyla olumsuz eleştiri de topladı.

Videonun sonunda Ratajkowski imzalı "Makarnayı ve zeytinyağına bulanmayı hayatın kendisinden daha çok seviyorum" cümlesine yer verildi.

ÜSTÜNE BİR ŞEYLER GİY" ELEŞTİRİSİ

ÜSTÜNE BİR ŞEYLER GİY" ELEŞTİRİSİ

Emily Ratajkowski, hayranlarına her daim cinselliğin onları güçlendirebileceğini söyleyen bir feminist olmuştu... Hatta LOVE dergisinin video paylaşımındaki yazıda, Harvey Weinstein davasının ardından kadınların sanki ihtiyaçları varmış gibi namustan ve kendi sorumluluklarından bahsetmesiyle hayal kırıklığına uğradığını anlattı.

Emily'e en sert tepki İngiliz gazeteci Piers Morgan'dan gelmişti. Morgan genç modele "Üstüne başına bir şeyler giy ve kendine gerçek bir iş bul!" demişti. Bunun üstüne ise Emily sessiz kalmadı.

Hem sosyal medya hem de bir gazete vasıtasıyla hayranları ile düşüncelerini paylaşan güzel isim artık kendini cevap vermeye mecbur hissettiğini ve gazeteden özür beklediğini açıkladı.

Feminizm hakkında fikir sahibi olabilirim ve ayrıca seksi fotoğraf çekimleri yapabilirim diyen güzel isim Emily Ratajkowski bu tarz konuşmaları yapmayı sevmediğini açıkladı.

Sıradaki haber yükleniyor...