Emina Jahovic'ten Mustafa Sandal açıklaması

2008-2018 yılları arasında evli olduğu Mustafa Sandal ile yaşadığı nafaka sorunu nedeniyle mahkemelik olan Sırp şarkıcı Emina Jahovic, önceki gün Bebek'te yürüyüş yaparken objektiflere takıldı.

23 Nisan 2021, Cuma 08:34 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Hayli keyifli olduğu görülen Emina Jahovic, koronavirüsü atlatan çocukları Yaman ve Yavuz'un sağlık durumu hakkında, "İyiyiz, toparladık. Benim koronavirüs sürecim rahat geçmedi ama çocukların gayet iyi geçti" dedi.

'BABAMIN İSTEDİĞİ ŞEY BUYDU'

'BABAMIN İSTEDİĞİ ŞEY BUYDU'

Jahovic, Sırbistan'daki evini Türk konsolosluğuna kiraya vermesiyle ilgili, "Evet, çok güzel enteresan bir şey oldu. Babam o kadar Türkiye’yi seviyordu ki, o evi iki doktor olarak kendi maaşlarından yapmışlar. Nasıl biliyor musunuz, tuğla tuğla. Orada çalışarak güzel bir ev yaptılar. Türkiye onun kalbindeydi hep. Çok erken vefat etmiş; ben 12 yaşındaydım, Mirsad 17 yaşında" şeklinde konuştu.


Ünlü şarkıcı, "Ben ve ağabeyim bu evi çok daha güzelleştirmeye karar verdik ve güzel bir ev yaptık, aile evi. Sonra baktık kullanmıyoruz, böyle bir şey denk geldi. Esasında babamın yaptığı bir temelde Türk Konsolosluğu oluyor ve benim için o kadar gurur verici. Babamın istediği şey olabilirdi bu. Beni çok mutlu etti. Babamın istediği şey buydu ve oldu" ifadelerini kullandı.

'MECBUREN GÖCEK'

'MECBUREN GÖCEK'

Tatil planları sorulan Emina Jahovic, "Göcek’te olacağız mecburen, çocuklardan dolayı, orada büyüdüler. Yaman kitesurf yapıyor Akyaka'da. Bana sorsanız kesin başka yere giderdim de, mecburen oradayım. Göcek'i çok seviyorum ama artık başka yerler de olur. Çocuklar için yaşadığımızda dolayı onlar nerede mutluysa biz de orada" açıklamasını yaptı.

Sırp şarkıcı, "Çok çalışıyorum markamla ilgili, beş ülkeye daha açılıyoruz. Slovenya, Hırvatistan, Bulgaristan başka Balkan ülkeleri. Çok büyük online bir şirketle bir araya geldik. Onlarla çok büyük bir sözleşme imzaladık” dedi.

"Eski eşinizle yaşadığınız nafaka sorunlarının yanı sıra Mustafa Bey'le sürekli beraber olmanız sizi rahatsız ediyor mu?" sorusuna Jahovic, "Yan yana değiliz, hiç görüşmüyoruz. Yazın hiç denk gelemiyoruz, enteresan bir şey. Önemli değil yan yana gelsek de, çocuklarımın babası; istesem de istemesem de hayat boyunca benimle. Çok iyi bir baba, ilgili, iyidir. Mahkememiz devam ediyor, çocuklarımızın etkilenmemesi lazım" yanıtını verdi.


Mustafa Sandal ile evliliği 2018 yılında biten 39 yaşındaki şarkıcı, "Siz mutlu musunuz?" sorusunu ise "Yorgunum ama mutluyum" şeklinde cevapladı.

Özel hayatında kimse olmadığını söyleyen Emina Jahovic, "Yok, özel hayatın da özel kalması gerekiyor. İnşallah diyorum" ifadelerini kullandı.

'DİLE ÇOK HAKİM DEĞİLİM'

'DİLE ÇOK HAKİM DEĞİLİM'

Türkçe'ye çok hakim olmadığı için Türkiye'de çok fazla müzik yapmak istemediğini belirten şarkıcı, "Benim zaten küçüklükten beri Sırbıistan’da bir kariyerim var. Ben istemiyorum yani Türkiye’de müzik yapmak. Burada müzik yapmamamın bir nedeni yok. Aslında dile çok hakim olamadığım için şarkı yazamıyorum" dedi.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Cenan Adıgüzel açıkladı! Arif Güloğlu'nun sağlık durumu nasıl?