Emmanuel Emenike, Fenerbahçe'ye yeşil ışık yaktı

Fenerbahçe'nin eski oyuncusu Emmanuel Emenike, sarı lacivertlilere tekrar yeşil ışık yaktık. Emenike bu kez futbolcu olarak değil, teknik direktör olarak gelmek istiyor.

29 Nisan 2020, Çarşamba 10:19 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Nijeryalı eski futbolcu Emmanuel Emenike dikkat çekici bir açıklama yaptı. Futbolcu olarak oynadığı dönemde Fenerbahçe taraftarı tarafından çok sık eleştirilen sorunlu oyuncu, bu kez eski takımının başına geçmek istediğini söyledi.

"Fenerbahçe de sorumlu kişi ben olsam şu anda göreve kendimi getirirdim. İnşallah ileride bir gün bu gerçeklekeşecek" diyen Emenike oldukça iddialı göründü.

Emenike, "Gelecek sezon bir takıma gidecek miyim, ne olacağını göreceğiz, işlerin nasıl gideceğini göreceğiz. Webo ile görüşüyorum, çok iyi biri. Onunla bir şeyler yapmaya çalışıyorum. Türkiye'ye Yobo ile gelmeye hazırlanıyordum ama bu corona adlı çılgınlık başladı. Umarım gelecekte Fenerbahçe'nin yeni teknik direktörü olurum. Fenerbahçe'de sorumlu ben olsam, şu anda göreve kendimi getirirdim. İnşallah ileride olacağım" dedi.

Son olarak Westerlo ile anlaşan fakat fiziği futbol oynamaya elverişsiz bulunduğu için sözleşmesi 2. ayonda feshedilen Emenike, daha sonra hiçbir takımla anlaşamamıştı.

Emenike'nin 2018 yılının sonunda futbolu bıraktığı iddia edilmiş, fakat oyuncudan resmi bir açıklama gelmemişti. Şu anda 33 yaşında olan Emenike hala hiçbir takımda oynamıyor.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Ahmet Nur Çebi: "Virüs bizi etkilemedi, zaten 5 kuruş paramız yoktu"