Emrah Serbes hastaneye içkili gitti

Emrah Serbes hastaneye içkili gitti

Yazar Emrah Serbes, 22 Eylül’de otomobil ile Bodrum’a giderken 04.30’da bir araca çarpmıştı. Ayhan Özçelik (59) ile kızı Zeynep (16) ölmüştü

03 Ekim 2017, Salı 06:05 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
NEDİM ŞENER / POSTA

Kazayı Emrah Serbes’in arkadaşı üstlenip hapse girmişti. Savcı şüphelenip 26 Eylül’de araçtaki kan örneklerini istemişti.


'KENDİMİ HAPSE HAZIRLADIM'


Emrah Serbes 28 Eylül’de “Kazayı ben yaptım. Psikolojim iyi olmadığı için o an üstlenmedim. Kendimi hapise hazırlamak için psikiyatri kliniğe yattım. Alkol yoktu” deyip teslim olmuştu.


Türkiye'nin konuştuğu kaza böyle gerçekleşmiş!


BEŞ KEZ ALKOL TEDAVİSİ


Emrah Serbes kaza sonrası İstanbul Sırp Pırgiç Ermeni Hastanesi’nin acil servisine 23 Eylül 06.15’te eniştesiyle gelmiş. Alkol muayenesinde 1.25 promil alkollü (yasal sınır 0.50) olduğu saptanmış. Doktora, 6 adet sakinleştirici ilaç aldığını söylemiş. Kaza hakkında bilgi vermemiş. Emrah Serbes aynı hastanede 2015’ten beri 5 kez alkol tedavisi görmüş. Bu arada çekicinin şoförü ifadesinde “Araçta viski şişesi ve bira kutuları vardı” demişti.


Emrah Serbes kazasında arkadaşının ifadesi de yalan çıktıEmrah Serbes’in otomobilinden alkol şişesi ve çerez tabağı çıktı


 

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Filyasyon ekibi gibi giyinip hırsızlık yaptı