Emrah'ın paylaşımına oğlu Tayfun Erdoğan'dan sitem

Şarkıcı Emrah sosyal medya hesabından Sibel Kirer'den olan çocukları Elyesa ve Eleysa ile fotoğraflarını paylaştı. Bunun üzerine Emrah'ın ilk oğlu Tayfun Erdoğan, Instagram hesabından babasına sitem etti

06 Ağustos 2018, Pazartesi 07:49 Son Güncelleme: 06 Ağustos 2018, Pazartesi 07:58
A A

Beyazperdede 'acıların çocuğu' olarak hafızamıza kazınan Emrah'ın konuşmadığı ilk oğlu Tayfun Erdoğan, babasına sosyal medya üzerinden sitem etti.

Bu sitemin nedeni ise Emrah'ın ilk oğlu Tayfun'u yok sayması ve diğer çocuklarıyla olan fotoğraflarını Instagram hesabı üzerinden sevgi dolu sözlerle paylaşmasıydı.

İşte Emrah'ın paylaştığı o fotoğraf ve fotoğrafa düştüğü not:

"İşte prensim ile prensesim... Allah'ım sen ömrümün uzun olmasını nasip eyle evlatlarımı daha çok görebileyim..Gözümün nuru yavrularım yakışıklı oğlum Elyesa güzel kızım Eleysa... Rabbim size uzun ve sağlıklı ömürler nasip etsin inşallah."

Tayfun Erdoğan ise Emrah'ın paylaşımının ardından babasına şu sözlerle sitem etti:

"Bir evladının yüreğini yakıyorsan ben bütün haklarımı ahirete bırakıyorum nasıl olsa orada yapayalnız olacağız. Ve o evlat nasıl bir güzel evlat ki hala daha beddua etmeyen bir evlattır" diyerek babasına sitem etti.

Tayfun Erdoğan'ın paylaşımına sosyal medya takipçilerinden binlerce destek gelirken şarkıcı Emrah'a ise tepki yağdı.

Tayfun Erdoğan'ın paylaşımları...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.