Emre Akbaba'nın imza parası isteği Galatasaray yönetimini kızdırdı

Galatasaray'da Emre Akbaba'nın sözleşmesi sezon sonu bitecek. Performansı yetersiz olsa da Fatih Terim'in talebiyle yeni sözleşme önerilen Akbaba, yönetimi şoka uğrattı. İmza parası talep eden Emre Akbaba'ya yönetimden tepki var.

07 Nisan 2021, Çarşamba 09:11 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Hürriyet Spor Arena'dan Ali Naci Küçük'ün haberine göre, Emre Akbaba yeni sözleşme görüşmelerindeki talebiyle Galatasaray yönetimini hem şoke etti hem de çok kızdırdı.

Galatasaray Yönetimi’nin yeni kontrat yapmaya sıcak baktığı ancak taraftarların ‘kalsın mı gitsin mi?’ tartışması içinde olduğu Emre Akbaba, menajeri vasıtası ile sarı kırmızılı kulüpten imza parası istedi.

Galatasaray Yönetimi, Fatih Terim de onay verirse oyuncu ile sezon sonunda tekrar anlaşmaya çalışacak ve yıllık maksimum 8 milyon lira teklif edecek. Ancak Sarı kırmızılı yöneticiler, teknik direktör Fatih Terim’in bu sezon kendisine verdiği şansları yeterince değerlendiremeyen Emre Akbaba’ya kesinlikle imza parası vermeyeceklerini net bir şekilde ifade ettiler.

Galatasaray taraftarının 2018 yılında Alanyaspor’dan transferi sırasındaki duruşu nedeniyle ‘Cimbom’un çocuğu Emre Akbaba’ tezahüratı yaptığı futbolcu için gelen bu istek yönetimi tam anlamıyla şoke etti. Büyük şaşkınlık yaşayan yöneticiler, sürpriz talebi anında reddetti.

Spor Arena

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Giresunspor başkanından Şener Özbayraklı açıklaması