Emre Belözoğlu 1 yıl daha futbol oynayabilir

Hürriyet yazarı Tahir Kum, Emre Belözoğlu'nun 1 yıl daha futbol oynama ihtimali olduğunu yazdı. Emre Belözoğlu'nun kararını ilerleyen günlerde netleştireceğini söyleyen Kum, oyuncunun basın toplantısında 'devam' kararı çıkabileceğini söyledi.

27 Temmuz 2020, Pazartesi 10:23 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Emre Belözoğlu, Çaykur Rizespor karşılaşmasıyla beraber Fenerbahçe formasıyla son maçına çıktı. En azından tüm futbolseverler böyle biliyordu. Ancak şaşırtıcı bir iddia geldi. Emre Belözoğlu'na ulaşan Hürriyet yazarı, 40 yaşındaki oyuncunun 1 sene daha oynama ihtimalinden bahsetti. Tahir Kum'un yazısından bir kısım şöyle:

Önceki gün Zorlu’da karşılaşıp sohbet ettiğimiz önemli bir isim konu Emre’ye geldiğinde, futbolu bırakma kararından vazgeçerek 1 yıl daha oynayacağını söyledi.
“Bence doğrusu da bu zaten” diye de ekledi. Şaşırdım. “Evet, Emre bir yıl daha oynamak istiyor. Maşallahı var, oynar da” dedi.

Emre’yi dün telefonla arayarak hem duygularını sorduk hem de bu önemli ismin kendisiyle ilgili sözlerini aktardık. Cevap olarak şunları söyledi:
“Ben kararımı vermiştim ama ailem futbola devam etmem için çok baskı yapıyor. Evet, küçük de olsa böyle bir ihtimal var ama netleşen bir şey yok. Her şey 1-2 gün içinde belli olacak.”
Bu sözlerin ışığında Emre, iki gün sonra düzenleyeceği basın toplantısında, “1 yıl daha futbol oynayacağım” derse şaşırmayın. Benden söylemesi...


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Özer Hurmacı takım arkadaşından tepki gördü: İhanet, alçakça