Emre Belözoğlu, en kariyerli Türk oyuncuyu açıkladı

Emre Belözoğlu, en kariyerli Türk oyuncuyu açıkladı

Fenerbahçe Sportif Direktörü Emre Belözoğlu, "Türkiye'nin en kariyerli oyuncusu kim?" soruna 'Arda Turan' yanıtını verdi. Belözoğlu, "Arda'nın Galatasaray'da çok başarılı olmasını diliyorum." dedi.

29 Ekim 2020, Perşembe 12:19 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Fenerbahçe Sportif Direktörü Emre Belözoğlu, Haber Global'de 'Az Önce Konuştum' programına konuk oldu. Birçok konuda gündem yaratan açıklamalara imza atan Emre Belözoğlu, "Türkiye'nin en kariyerli oyuncusu kim?" soruna 'Arda Turan' yanıtını verdi. Arda Turan hakkında konuşan Emre Belözoğlu, "Arda'nın Galatasaray'da çok başarılı olmasını diliyorum." dedi.

Fenerbahçe Sportif Direktörü Emre Belözoğlu , Haber Global'de 'Az Önce Konuştum' programına konuk oldu. Birçok konuda gündem yaratan açıklamalara imza atan Emre Belözoğlu, "Türkiye'nin en kariyerli oyuncusu kim?" sorusunu yanıtladı.

Arda Turan 'ın Galatasaray 'a dönmesi ile ilgili konuşan Emre Belözoğlu, "Arda benim çok sevdiğim bir kardeşim. Çok başarılı olmasını istiyorum. Aramızda abi-kardeşlik ilişkisi var. Birbirimize nazımız geçer. Arda'ya kızdığım kadar takdir ettiğim çok yönü var. Arda'nın Galatasaray'da çok başarılı olmasını diliyorum. Kariyer olarak da insan olarak da Arda'nın hep iyiliğini isterim" dedi.


Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Chelsea Rusya'da rahat kazandı