Emre Belözoğlu ilk kez konuştu! İtiraflar...

Fenerbahçe'nin yeni hocası Emre Belözoğlu göreve geldikten sonra ilk kez konuştu. İşte Belözoğlu'nun açıklamaları...

29 Mart 2021, Pazartesi 14:48 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Oturmuş, 30 haftanın bir şablonu var. Bunun bize olumlu ve olumsuz anlamda ne kattığını arkadaşlarla değerlendiriyoruz. Özellikle iç saha performansımızı değiştirmek için çalışıyoruz. İç saha performansı üzerinden geliştirmemiz gereken noktalar var. Başkanımız bu görevi verdikten sonra iç saha performansı üzerine daha çok çalışacağız.

Erol Bulut'un Fenerbahçesi veya Emre Belözoğlu'nun Fenerbahçesi değil, bu Fenerbahçe herkesin Fenerbahçesi. Benim de hedefim Türk futbolunun yetiştirdiği en büyük teknik direktörlerden biri olmak. Bunu zaten başkanımıza da söylemiştim.

Fatih Terim ve Sergen Yalçın ülke futboluna büyük hizmet etmiş kişilerdir. Çok büyük saygı duyuyorum onlara. Benim kendi hedeflerim ve hayallerim inanın çok daha büyük.

Sahanın içine girdikten sonra yapmam gerekenin ne olduğunu biliyorum. Her türlü ihtimal söz konusu. Önümüzde 10 maç var. Ben bu takımın çok iyi bir takım olduğunu düşünüyorum. 5 puan fark var, Beşiktaş'ın oynanmamış maçını 3 puan olarak saymıyorum. İnandığımız değerlerle, Fenerbahçe'nin genlerine daha çok hitap eden bir oyunla Fenerbahçe'yi oynatmaya çalışacağız.

Erol Hoca benim çok iyi arkadaşım. Başakşehir'de de hocalığımı yapmış birisi. Erol Bulut ile çok iyi ilişkilerim vardı. Birbirimizi çok iyi tanıyoruz. Maç bitince oturur konuşur, değerlendirmelerimizi yaparız. Bir teknik direktör olarak rahatsız edici bir yorum yapmayacağımı en iyi Erol Bulut bilir. Hiçbir şekilde Erol hocamızın işine karışmadık.

Ben buraya ilk geldiğimde de söylemiştim. Burada şampiyonluklar bile yeterli olmaz. Erol Bulut'a en rahat ortamı sağlamaya çalıştık. Hatalarımız da olmuş olabilir. Erol Bulut'un da hataları olmuş olabilir, başkanımızın da hataları olabilir.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Cengiz Ünder Leicester City'ye veda ediyor