Emre Belözoğlu, Mert Hakan transferi hakkında konuştu: Kimsenin elinden oyuncu kapmadık

Emre Belözoğlu basın mensuplarıyla sık sık yaptığı sohbet toplantılarına devam ediyor. Dereağzı Lefter Küçükandonyadis Tesisleri'nde açıklamalar yapan Belözoğlu, birçok konuya açıklık getirdi. İşte öne çıkanlar:

16 Kasım 2020, Pazartesi 13:01 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Selçuk Şahin neden Fenerbahçe'de?

Selçuk Şahin neden Fenerbahçe'de?

Selçuk, idari menajer Volkan abinin (Volkan Ballı) idari koordinasyon kısmında olacak. Koordinatör görevi olacak. İkimizin de yönetsel anlamda tecrübemiz fazla değil. Selçuk Samandıra'yı bilir, iyi Fenerbahçelidir. Bize çok desteği var. Gizli değil, aşikar bir kahraman. Selçuk, camianın önemli değerlerinden biri, birçok jenerasyonu yakalayabilecek bir isim. Ben Selçuk'u çok önemli buluyorum. Katkısı olacağına inanıyorum.

Mert Hakan transferi

Mert Hakan transferi

Transfer döneminde en çok Mert Hakan Yandaş'ın transferinde zorlandık. Bu transferde oyuncu da çok zorlandı. Biz kimsenin elinden oyuncu kapmadık. Bizler bundan pay sağlayacak insanlar değiliz. Fenerbahçe güçlü bir camia ama bizim gücümüz Fenerbahçe'den geliyor. Fenerbahçe'nin gücü olmasaydı biz bu oyuncuları buraya getiremezdik.

"Erol hoca mert adamdır"

"Erol hoca mert adamdır"

Hayalimde sadece Fenerbahçe'nin başarısı var. Erol hoca benim takım arkadaşım. Biz birbirimizi iyi biliriz. Bizim aramızın bozulması imkansız bir şey. Hocalığımı, takım arkadaşlığımı yaptı. Mert adamdır, sözünü esirgemez. Samimidir, oyuncuyla konuşur. Ben, Erol hocanın çok başarılı olacağına inanıyorum.

"Emre'nin hocası olmak kolay değildi, bilirim"

"Emre'nin hocası olmak kolay değildi, bilirim"

Takımdaki oyuncu yapısına ve defosuna hakimiz. Oyuncuları biliyoruz. Futbolcu olarak da Emre'nin hocası olmak kolay değildi. Özel oyuncular bazen farklı davranılmayı beklerler. Gökhan, Caner özel oyuncular. Buranın içinden giden çocuklar. Bazen tolere edebileceğimizi de biliyorlar. Bizim yabancı oyuncularımız içinde kaptanlık yapan çok oyuncu var. Ben rakip olarak dışarıdan baksam en çabuk bunlar kafayı kaldırır diye düşünürüm. Fenerbahçe'ye ikincilik yetmez, bazen şampiyonluk da yetmez. Detaylara fazlaca hakimiz. Biz gerçeklerimizi biliyoruz. Mevcudun içinden gidiyoruz.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Uğur Meleke: 'Biz bitti demeden bitmez' saçmalığını acilen bırakmalıyız