Emre Belözoğlu sportif direktörlük görevine nihayet başlıyor

Fenerbahçe'nin yeni sportif direktörü olması beklenen Emre Belözoğlu ile ilgili resmi bir açıklama gelmemesi şüphe uyandırmıştı. Yönetimle arasında sorun olduğu dedikoduları dolaşan Emre, bu hafta içerisinde sportif direktörlük görevine başlayacak.

19 Ağustos 2020, Çarşamba 09:31 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Emre Belözoğlu'nun sezon futbolu bırakıp bırakmayacağı muammaydı. Ancak geçtiğimiz günlerde emekliliğini resmen açıklayan Belözoğlu sahalara veda etmişti. Uzun süredir Fenerbahçe'nin yeni sportif direktörü olacağı söylenen Emre'yle ilgili resmi bir açıklama gelmemesi kafaları karıştırmıştı.

Hürriyet Spor Arena'nın haberine göre 1-2 gün içerisinde Emre'nin yeni görevi açıklanacak ve 3 yıllık anlaşma imzalanacak.

Emre Belözoğlu'nun son yapılan Mame Thiam transferinde yer almaması söylentileri beraberinde getirse de Emre'nin başka bir transfer nedeniyle bu görüşmede olmadığı ortaya çıktı.

Sinan Gümüş'ü bitirmek için menajer Ersin Akan'la buluştuğu anlaşılan Emre, Kalamış'taki bir otelde görüntülendi. Bonservisi Genoa'da bulunan Sinan Gümüş'ü kadrosuna katmak isteyen Fenerbahçe'de diğer bir aday da Jose Sosa.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Tunay Torun, Başakşehir'e transfer olduğu için pişman