Emre Belözoğlu ve Volkan Demirel tartışmaya karıştı: Ben futbolcu değilim!

Fenerbahçe Futbol A Takım Direktörü Emre Belözoğlu ve antrenör Volkan Demirel, Kasımpaşa galibiyetinin ardından tribündeki bir kişiyle gerginlik yaşadı.

26 Nisan 2021, Pazartesi 10:55 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Kasımpaşa’nın teknik ekibinde analiz görevlisi olarak yer alan bir kişi, Emre Belözoğlu ile diyaloğa girdi. Emre Belözoğlu, tribündeki kişiye “Kes sesini. Ben futbolcu değilim. Kime sataşıyorsun sen?” şeklinde bağırdı. Fenerbahçe teknik ekibi Emre Belözoğlu’nu güçlükle sakinleştirirken, bu kez devreye Volkan Demirel girdi.

Analiz görevlisinin yanına giden Volkan Demirel de Fenerbahçe cephesi tarafından olay yerinden uzaklaştırıldı. Belözoğlu ise o anları maç sonunda şu sözlerle açıkladı:

Bana bir sataşma oldu. Benim de kendimi tutmam gerekiyor. Bu benim istemediğim bir şey. Fenerbahçe’nin direktörü olarak, bizlerin bu şekilde sataşmalara maruz kalmaması gerekiyor. Hele rakip takımdaki bir kişinin benim kulübüme böyle konuşmaması gerekiyor. Tribüne, ‘Ben futbolcuyken de sataşıyordunuz.’ dedim. 

Yeni bir kariyerin başlangıcı içindeyim. Soyunma odasında bulunan ve rakibin kulübesinin arkasında bulunan her bireye karşı, görev aldığım süre içinde tutumum, davranışım, bakışım olmadı.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Fatih Terim saha dışı bir göreve ilk kez olumlu yaklaştı