Emre Belözoğlu'dan Tahir Kıran'ın 'Kulübün kapısından giremez' sözleri için açıklama

Emre Belözoğlu, Çaykur Rizespor'dan teknik direktörlük için teklif aldığını açıkladı. Bizzat Başkan Tahir Kıran'ın kendisini aradığını söyleyen Belözoğlu, Rizespor başkanının 'Emre Belözoğlu bu kulübün kapısından giremez' sözlerini de yorumladı.

26 Eylül 2021, Pazar 13:37 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Emre Belözoğlu TGRT Haber'e konuştu. Tahir Kıran'ın sözleri için "Eski bir röportajdı, tekrar gündeme gelmesini doğru bulmuyorum" diyen Belözoğlu, Kıran ile dostane bir şekilde konuştuklarını açıkladı. İşte o açıklama:

"Teklifi reddettim"

"Teklifi reddettim"

Çaykur Rizespor Başkanı Tahir Kıran'ın gündemdeki açıklamaları 10-15 gün öncesine ait. Bülent Uygun görevden ayrıldıktan sonra Hamza Hamzaoğlu göreve gelmeden 2 gün önce Tahir Bey görüşme talep etti. Gerçekleşen görüşmede Çaykur Rizespor'un teknik direktörü olmam konusunda teklifte bulunuldu. Ben de kendilerine teşekkür ederek tekliflerini kabul etmeyeceğimi söyledim. Gayet dostane geçen görüşmenin ardından, eski bir röportajın yeniden gündeme getirilmesini doğru bulmuyorum.

"Polemikler zarar veriyor"

"Polemikler zarar veriyor"

Çaykur Rizespor'a ve çok değerli Hamza Hamzaoğlu hocamıza başarılar diliyorum. Bu tarz polemiklerin bizlere ve daha da önemlisi camialara zarar verdiği ortada. Bu yüzden daha fazla konuşarak böyle bir konunun içinde yer almak istemiyorum.

Tahir Kıran ne demişti?

Tahir Kıran ne demişti?

Emre Belözoğlu'nu tesislerin kapısından içeri sokmam, kim ne yazıyor ise yazsın, benim düşüncemde ve benim kulübümde Emre Belözoğlu'nun yeri yok! Başakşehir maçını unutmadım, bir gazeteciye saldıran şahsı kulübüme sokmam.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Galatasaray'a neşter yetişmiyor: Fatih Terim yine neşter vurdu