Emre Belözoğlu'ndan söyleşi sözü

Emre Belözoğlu'ndan söyleşi sözü

Emre Belözoğlu'ndan söyleşi sözü

10 Ocak 2022, Pazartesi 12:42 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

 

ANTALYA, (DHA) - GEÇEN hafta oynanan Aytemiz Alanyaspor karşılaşması için ilçeye gelen Medipol Başakşehir'in Teknik Direktörü Emre Belözoğlu, Alanya HEP Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkanı Hilmi Tokuş ile bir araya geldi.

Hilmi Tokuş, Emre Belözoğlu ile bir araya gelmekten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Başarılı teknik adam ile tanışıklığının çok eski yıllara dayandığını söyleyen Tokuş, “Emre Belözoğlu, Türk futbolunun en başarılı isimlerinden biridir. Şu anda Başakşehir futbol kulübünün de başarılı teknik direktörüdür. Ben aynı zamanda Galatasaray'ın divan üyesiyim. Dolayısıyla Emre ile tanışıklığımız çok eski yıllara, Galatasaray'a geldiği günlere dayanıyor. Kendisi ile bir araya geldiğim için çok mutluyum, kendisine çok teşekkür ediyorum. Sevgili Emre Belözoğlu ile eski günlerden konuştuk. Alanya HEP Üniversitesi'ndeki eğitim faaliyetlerini anlattık, çok mutlu oldu. Kendisi üniversitemizde de söyleşi yapma sözünü verdi" dedi.

ALANYA'YA VE TÜM ÖĞRENCİLERE SELAM GÖNDERDİ

FIFA'nın 'Yaşayan en iyi 125 futbolcu' listesinde yer alan Emre Belözoğlu, buluşmaya ilişkin görüşlerini dile getirdi. Hilmi Tokuş ile dostluklarının 25 yıla dayandığını söyleyen Belözoğlu, "Kendisi üniversitedeki eğitim faaliyetleri hakkında bilgiler verdi, çok mutlu oldum. Öğrencilerin yararına çok başarılı ve çok kıymetli çalışmalar gerçekleştirdiklerini öğrendim. Allah yollarını açık etsin. Alanya çok güzel ve özel bir şehir. Alanya'nın güzel halkına, Alanya HEP Üniversitesi öğrencilerine, değerli eğitim kadrosuna selam ve sevgilerimi gönderiyorum" diye konuştu.

FOTOĞRAFLI

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Tütüncü: Olgunlaşma Enstitüleri, geçmişi geleceğe aktarıyor