Emre Belözoğlu'nun aldığı ücret belli oldu

Emre Belözoğlu'nun aldığı ücret belli oldu

Fenerbahçe'de transferlerde büyük pay sahibi olan Emre Belözoğulu'nun resmi imza atmadığı için maaş almadan çalıştığı öğrenildi.

26 Eylül 2020, Cumartesi 13:28 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Fenerbahçe'nin yaşayan efsanesi Emre Belözoğlu geçen sezon sonunda aktif futbolculuk kariyerine nokta koymuş ve ayağının tozuyla Fenerbahçe'deki sportif direktörlük tarzı görevine hemen başlamıştı. Bu sezonki takımın kurulmasında ve yeni transferlerin kadroya katılması için yoğun mesai harcayan tecrübeli isim için henüz kulüpten resmi bir açıklama gelmedi. Yani Emre'nin resmi görevi henüz ilan edilmedi.

Bu nedenle kulüpten bir kuruş maaş almadan çalışan Emre Belözoğlu için bazı yöneticiler 'Artık pozisyonu belli olsun' derken, tecrübeli futbol adamı ise bu durumu çok fazla sorun etmiyor. Başkan Ali Koç ile arası çok iyi olan Belözoğlu, kendisine verilen görevleri başarıyla yerine getirmeye çalışıyor.

Emre'nin henüz resmi görevi açıklanmasa da yıldız oyuncu kadro yapılanması konusunda yoğun mesai harcıyor. Hatırlanacağı üzere deneyimli futbol adamı, Vedat Muriç'in ayrılık videosunda da kamera karşısına geçmiş, duygularını dile getirmişti.

Fanatik

;
Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER İndirimi kabul etmeyen Serdar Aziz gönderilecek