Emre Kaya ile Gizem Demir’den, evlilik ve boşanma açıklaması

Emre Kaya ile Gizem Demir’den, evlilik ve boşanma açıklaması

Emre Kaya ve menajeri Gizem Demir'den ortak açıklama geldi

05 Aralık 2016, Pazartesi 15:36 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Gizlice evlenip, gizlice boşandıkları ortaya çıkan ünlü popçu bestecisi Emre Kaya ve Gizem Demir, yaptıkları açıklamada, evlenmenin de boşanmanın da doğal süreçler olduğunu, utanılacak, gizlenecek bir şey yapmadıklarını belirttiler.

Evliliklerini insanların gözüne sokar gibi yaşamadıklarını ve karşılıklı olarak birbirlerinden hiçbir talepte bulunmadıklarını söyleyen Emre Kaya ve Gizem Demir şunları açıkladı;

“Biz 2010 yılında tanıştık. Bir süre arkadaşlığımız ve iş birlikteliğimiz oldu. 2011 yılında evlenme kararı aldık ancak, işlerimizin yoğunluğu ve stresi özel yaşantımıza olumsuz yansıdı. Evliliğimizi insanların gözüne sokar gibi gündemde tutmadık. 2016 yılının Haziran ayında anlaşarak boşanma kararı aldık. Birbirimizden karşılıklı olarak hiçbir talepte bulunmadık. İkimiz de kendi yolumuzda ayrı ayrı yürümeye karar vermiştik ancak daha sonra ortak dostumuzun aracılığıyla iş birlikteliğimizi yürütme kararı aldık. Biz de izliyoruz bugün magazin dünyasında boşananların küfürleri, acı sözleri gerçekten çok çirkin. Medeni insanlara bu tür davranışları yakıştıramıyoruz. Zor olan dostça ayrılabilmeyi başarmaktır. Biz zor olanı yaptık, dost olduk, mesai arkadaşı olmayı başardık. Biz ikimiz Emre Kaya markasına hizmet ediyoruz. Bizim birlikte baş koyduğumuz, bugünlere gelebilmek için çok mücadele ettiğimiz bir yolumuz var. Bu yolda birlikte yürümeye devam edeceğiz.”

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Selçuk Yöntem 40 yıllık evliliğini anlattı: Ruhların uyuşması çok önemli bir şey