Emre Kınay ve muhabirler arasında kavga çıktı

Tiyatrocu Emre Kınay, Beyaz TV muhabiriyle tartışma yaşadı. Ünlü oyuncu, "Saat 12'yi geçti. Yasak var, siz içerdesiniz" diyen muhabire, "Sana mı soracağım hangi saatte eve gideceğimi?" karşılığını verdi.

11 Haziran 2020, Perşembe 12:52 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Önceki gün Cihangir'de bir mekanda arkadaşlarıyla akşam yemeği yiyen Emre Kınay, çıkışta muhabirlerle tartıştı.


Emre Kınay’ın bulunduğu masada bir kadın arkadaşının yere düşmesini görüntüleyen Beyaz TV muhabiri Mustafa Akdağ'a, "Neden çekiyorsun? Gelip yardım etsene, ayıptır, bana yapmayın. Düşen çekilir mi?" diyen oyuncu, "Biz içeri gelemiyoruz" cevabını aldı.

Emre Kınay, muhabirin, "Yasak var, siz içerdesiniz. Saat 12'yi geçti. Böyle bir durumda siz belediye başkanı olsaydınız izin verir miydiniz?" sorusuna ise şöyle cevap verdi:

"Ne alakası var? Hesabı kapattım. Tuvalete gittim, geldim. Şimdi eve gidiyorum. Sana mı soracağım hangi saatte eve gideceğimi? Hangi sıfatla, sen kimsin? Sen basınsan polis çağır, şikayetçiyim. Sana mı soracağım?"

Muhabirin, "Ben Beyaz TV'nin muhabiriyim" diye kendisini tanıtmasının ardından Kınay, "Senin çalıştığın yeri biliyorum. Patronunu biliyorum, sorduğun sorunun yerini biliyorum. Ne yapmaya çalıştığının farkındayım ama bu maaşa yapılacak iş değil bu. Gel benimle çalış, bana kimse saat kaçta dışarıda olacağıma karışmıyor. Annem, babam karışmıyor, sen kimsin geri zekalı!" dedi.


'Ben taksi durağındayım, taciz ediliyorum'

'Ben taksi durağındayım, taciz ediliyorum'

Gazetecinin "Cumhurbaşkanımız söylüyor, saat 12'den sonra mekanların açık kalması yasak" sözleri üzerine oyuncu, "12:30'da sokakta olamassın mı?' diyor. Ben taksi durağındayım, taciz ediliyorum. Senin ne haddine, benim sokakta olmama karışıyorsun?" dedikten sonra çevredeki vatandaşlar Kınay'ı sakinleştirdi.

Olayın ardından her iki taraf da emniyete giderek, birbirlerinden şikayetçi oldu.

Mekanı gece 12’den sonra açık tuttuğu için mekan sahibine ceza kesilirken, dükkan kapatıldı.


Şans eseri mekanın önünden geçen oyuncu Gonca Vuslateri, muhabirlerin elinden mikrofonu alarak, "Hakkınızı savunun, hakkınızı kimseye bırakmayın" dedi. (Cadde)

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Cüneyt Arkın uğruna ölümü göze alan evli ve milyoner kadın: Stella Sadigh