Emre Mor için işler kötüye gidiyor

Borussia Dortmund ve Celta Vigo maceraları fiyasko olan Emre Mor, Fatih Terim tedrisatından geçerek potansiyeline ulaşma amacındaydı. Ancak Galatasaray'da da aşı tutmayan Emre, Olympiakos'a kiralanmıştı. Yunanistan'da da hiç oynayamayan 22 yaşındaki oyuncu için işlerin iyiye gitmediği yazıldı.

08 Haziran 2020, Pazartesi 10:30 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

İspanyol basını Emre Mor için umutlu konuşmuyor. Borussia Dortmund'a transfer olup sırtına 9 numaralı formayı geçirdiğinde oldukça umut vadeden bir oyuncu olan Emre, o dönem milli takımda da fırtınalar estiriyordu.

Sadece 3 senede kendisi için her şeyi tersine döndüren Emre Mor, Dortmund'tan Celta Vigo'ya düştü. Orada bekleneni veremeyen Emre için Fatih Terim ve Galatasaray son umut olarak görülüyordu.

Türkiye'deki şansını da iyi kullanamayan ve futbolla ilgili yeni şeyler öğrenmeye kapalı bir görüntü çizen Emre, son olarak Olympiakos'a kiralanmış, ancak orada da neredeyse hiç oynayamamıştı.

Liglerin ertelenmesiyle tamamen unutulan oyuncu için Sabah gazetesi, İspanyol besoccer'ın haberini kaynak gösterdi.

İşte o haberde yazılanlar:

Emre Mor için son bir kaç sezon iyi gitmiyor. Borussia Dortmund'dan Celta Vigo'ya transferinin ardından oyuncu, burada iyi bir performans gösteremedi. Celta'da geçen kötü sezonun ardından Emre, Galatasaray'a kiralandı. Ülkesinde, kariyerinin ilk patlama zamanlarındaki gibi çıkış yapacağını umuyordu. Ancak, orada da istenileni veremedi.

Türk takımı kiralık sözleşmesini feshetti ve Celta onu Olimpiakos'a gönderdi. Burada da corona virüs nedeniyle lig ertelenirken, öncesinde neredeyse hiç oynayamadı. Kiralanmasının ardından Yunan ekibi Emre ile ilgili son kararını verdi. Görünüşe göre 4 milyon euro'luk satın alma maddesi bulunan Emre için Olimpiakos herhangi bir teklifte bulunmayacak. Oyuncu, Celta Vigo'ya dönecek.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Leipzig kararını verdi: Sörloth kiralık değil