En az bulunduğu film kadar ünlü efsane erkek saç modelleri

Kült filmler sadece senaryoları ya da kurgularıyla kült olmuyor. Onları asıl efsaneleştiren karakterler. Karakterlerin akılda kalmasını sağlayan ilk unsur da elbette tarzları. Erkekler için en iyi saç modellerini araştırmaya karar verdiğinizde bakmanız gereken ilk yer Instagram ya de berber katalogları değil, kült filmler. Kült filmlerdeki efsane saç modellerini derledik.

23 Ocak 2021, Cumartesi 16:00 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
1. Brad Pitt (Fury)

1. Brad Pitt (Fury)

Brad Pitt'in bu efsane saç modeli kolay kolay her erkeğe yakışacak cinsten değil. Yanlardan kazınmış üstü daha uzun saç kesimlerine aşinayız ancak ordu tipi kesimde tepe bölgesindeki saçlar daha uzun bırakılıyor ve arkaya doğru taranıyor. Uzun saçın en maskülen durduğu model olabilir.

2. Jake Gyllenhaal (Southpaw)

2. Jake Gyllenhaal (Southpaw)

Jake Gyllenhaal'un en vahşi halini ortaya çıkaran asker tıraşı özellikle yaz için ideal. Hem saçların şekilli olarak uzamasını sağlıyor hem de saç diplerinin hava alması için bire bir. Eğer iyi bir kafatasınız varsa özellikle denemelisiniz.

3. Leonardo DiCaprio (Catch Me If You Can)

3. Leonardo DiCaprio (Catch Me If You Can)

Minimum eforla maksimum verim alabileceğiniz bir saç modeli. Kulak arkası yapabileceğiniz kadar uzun, gözünüzün nüne gelmeyecek kadar kısa. Eğer düz saçlarınız varsa biraz saç şekillendiriciyle yıllarca kullanabilirsiniz.

4. Ryan Gosling (A Place Beyond The Pines)

4. Ryan Gosling (A Place Beyond The Pines)

Neden olmasın? Saçlarınızın modelini ve uzunluğunu değiştirmenize rağmen yeterli tatmini alamıyorsanız belki de rengiyle oynamalısınız. Saç boyası alanını sadece kadınlara bırakmamalıyız beyler. Özellikle çok çılgın olmayan düz saçlarınız varsa sarı saç oldukça kullanışlı olabilir.

James Dean (East Of Eden)

James Dean (East Of Eden)

Geriye doğru taranmış, kabarık saçları umursamaz kötü çocuk tavrını ilk bakışta veren etkiye sahipti. Hafta sonu planlarımız için alternatiflerinizden biri olmaya aday.

6. Leonardo DiCaprio (Romeo ve Juliet)

6. Leonardo DiCaprio (Romeo ve Juliet)

Yana doğru taranmış yer yer önlerine dökülen uzun, dökümlü saçları ile gençliğinin uçarı hallerini romantik bağlamda bir araya getiren bir saç stili ile hafızalarımızda yer etti.

  7. Brad Pitt (Fight Club)

7. Brad Pitt (Fight Club)

Serseri bir karakteri canlandıran Brad Pitt, dağınık, yukarı doğru şekillendirilmiş saçları ile özensiz bir görünüm algısı yaratmasına rağmen kitleler tarafından çok sevildi. Yaramaz bir çocuk edasında çabasız, rahat ve kendine güvenen saç stili hepimize cesaret verdi.

8. Johnny Deep (Sulugöz)

8. Johnny Deep (Sulugöz)

Filmde bütünleştiği deri ceket ve jean ikilisiyle grunge stili saçlarına da yansımıştı. Uzun saçların revaçta olduğu yıllarda, Johnny Deep’in de uzun, dolgun saçlarını geriye doğru taraması ve yüzüne düşen bir kaç tel saç ile o dönemin ruhunu yakalıyordu.

9. Ryan O'Neal (Love Story)

9. Ryan O'Neal (Love Story)

70’li yılların bohem tarzının yansıdığı geniş yakalı gömlekleri ve rahat pantolonları içinde yer alan Ryan, uzun, dağınık ve şekilsiz saçları ile dönemin bohem dünyasını bize başarılı şekilde aktardı. 

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Erkeklerde çabuk yağlanan saçlar için basit önlemler