En büyük hatam Hülya Avşar ile yarışmaktı!

En büyük hatam Hülya Avşar ile yarışmaktı!

Acun Ilıcalı, 'Yetenek Sizsiniz Türkiye' programına jüri olarak yeni bir isim transfer ettiğini açıkladı

09 Temmuz 2013, Salı 12:53 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Bodrum’da, canlı yayın programı yapan Mesut Yar’a konuk olan Acun, program öncesinde basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Ilıcalı, Survivor yarışmasının ardından birkaç günlük tatil için geldiği Bodrum’da Mesut Yar’ın sunduğu "Burada laf çok" programına katıldı. Yeni aldığı 1.3 milyon dolar değerindeki sürat yatı ile gelen Ilıcalı, yeni oyuncağı ile Yalıkavak turu atmayı da ihmal etmedi.

'ACUN GİDER BEN KALIRIM'

Ilıcalı, tatile girdiklerini belirterek “Birkaç yayın sözüm vardı onları da yaptıktan sonra tamamen tatil yapacağım” ifadelerini kullandı. Ilıcalı, gazetecilerin, "yeni aldığınız surat yatı ile geldiniz" sorusuna şöyle karşılık verdi: “evet yeni aldığım surat yatı ile geldim. Yayına geç kalmıştık. Biraz tehlikeli oldu gelişimiz. Karanlık olduğundan dolayı bir şey görmedik. Buralar biraz kayalık, biraz gereksiz bir hareket yaptık ama geç kalmıştık o yüzden oldu” Yeteneksizsiniz Türkiye’ye yeni bir transfer yaptığını açıklayan Acun Ilıcalı, “Çok önemli bir transfer benim için. Aylardır düşünüyordum bu transferi. Kendisi ile de görüştüm. Bizim jürilerimiz futbol takımı gibi gerçekten çok önem veriyoruz. Eser Yenerler içinde uzun zamandır düşünüyordum. Ben çok mutluyum. Bizim jürimize çok renk katacak, yanan Hülya Avşar olacak tabi ki. Bu işte Hülya yanar” dedi. Hülya Avşar’ın "Acun gider ben kalırım" sözüne de yanıt veren Ilıcalı, şöyle konuştu: “Hülya yine yapmış yapacağını. İşte Hülya’nın farkı, özgüvende limitsiz olmak. O öyle diyorsa doğrudur bu konuda bir şey demiyorum.”

'BU SENE HÜLYA'NIN KARŞISINA ÇIKAMAM'

Hülya Avşar ile geçen sene yaptıkları yüzme yarışında birinci gelen Acun Ilıcalı, bu sene Hülya Avşar’ın karşısına çıkamayacağını belirterek sözlerini şöyle sürdürdü: “Hülya, boyunun ölçüsünü aldı bence. Gerçekten karşıma çıkamaz, çünkü insanları bir sene kandırabilirsin geçmeden geçtim diyerek. Bu senede yarışırsan ayağımın biri ameliyatlı yine de 3 boy fark atmasam bir daha hiç bir şey söylemem zaten. Hülya ile benim yarışmam en büyük hataydı. Sonrada sıkıştığı yerde 'benim onunla yarışmam mümkün mü' diyor Hülya. Ben hiçbir zaman yarışalım demedim ki, yüzücüyüm diyen kendisi zaten. Hülya’ya gereken cevabı verdiğimi düşünüyorum."

İHA

 

3

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Acemi Cadı'nın Tuğçe'si Billur Yazgan'ın son hali şaşırttı