En büyük hayali Quaresma ile tanışmaktı, gerçek oldu

En büyük hayali dünyaca ünlü Beşiktaşlı futbolcu Ricardo Quaresma ile tanışmak ve onunla zaman geçirmek olan lösemi hastası Fahrettin Muhammet'in bu dileği gerçek oldu

09 Aralık 2016, Cuma 13:36 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Türkiye’nin her yerinden hasta, travma geçirmiş, savaş mağduru, yetim, öksüz, şehit veya gazi yakını çocukları konuk eden ‘İyilik Kulübü’, 7. bölümünde 14 yaşındaki Lösemi hastası Fahrettin Muhammet Arı'nın dileğini yerine getirdi.

Muhammet’in sevdiği şeyler ve ilgi alanları ile ilgili yapılan araştırmada, Muhammet’in fanatik bir Beşiktaşlı olmasının yanı sıra klasik arabalara da ilgisi olduğunu öğrenen ekip, ona ilk sürprizini yaparak Klasik Araba Müzesi gezisi hazırladı.

Muhammet’in dileğini yerine getirmek için çalışmalara başlayan ekip, bir yandan da devam eden tedavi sürecini gözeterek ancak 27 Kasım’da Muhammet’in büyük dileğini yerine getirebildi.

Muhammet, uzun süren bekleyişin ardından Beşiktaş Nevzat Demir Tesisleri'nde takımın rejenerasyon antrenmanına katılarak tüm takım oyuncularıyla tanışma ve onlarla fotoğraf çektirme fırsatı yakaladı. Quaresma'nın formasını hediye ettiği Muhammet'e Tolga Zengin de krampon ve beresini hediye ederek unutamayacağı bir gün geçirmesine katkı sağladı.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Oumar Niasse Süper Lig'e dönüyor