En büyük kalçaya sahip olmak isteyen Natasha Crown tekrar bıçak altına yatacak

Natasha Crown, dünyanın en büyük kalçalarına sahip olmak için defalarca operasyon geçirdi. Estetiği abartan Crown, adeta "Bu kadarına pes" dedirtti. Crown, sabahları uyanır uyanmaz ayna karşısına geçip, daha büyük kalçalara sahip olmak istediğini kaydetti. İlk kez 20 yaşında operasyon yaptıran Crown, dünyanın en büyük kalçasına sahip olmak için tekrar bir operasyon geçireceğini söyledi

25 Eylül 2018, Salı 14:44 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Dünyanın en büyük kalçalarına sahip olmak isteyen Natasha Crown, defalarca operasyon geçirdi.

Ancak Crown, sabahları uyanır uyanmaz ayna karşısına geçip, daha büyük kalçalara sahip olmak istediğini söyledi.

The Sun gazetesinde yer alan habere göre; operasyonların yanı sıra alabildiği kadar kilo almaya çalışan 24 yaşındaki Natasha Crown, daha çok kilo alabilmek için altı kilo çikolatalı krema yiyor. 

Genç kadın pizza ve makarna ağırlıklı öğünlerle besleniyor. Ayrıca vücudunda biriken yağları kalçasına enjekte ettiriyor.

İsveç'te yaşayan Natasha, büyük kalçalara sahip olma isteğini "Kalçalarımın büyük olması beni seksi ve güçlü gösteriyor" diyerek savundu.

İlk kez 20 yaşında operasyon yaptıran Crown, dünyanın en büyük kalçasına sahip olmak için her şeyi yapacağını kaydetti. 

Takıntılı olduğunu kaydeden Crown, yalnızca kalçasını büyütmediğini, meme ve dudak büyütme operasyonlarına da başvurduğunu belirtti.

Pek çok kişinin kilodan hoşlanmamasına karşın Natasha Crown, "Vücudumu çok beğeniyorum, yürürken bütün o sallantıyı hissediyorum. Popom beni seksi ve güçlü hissettiriyor. 

Olumsuz eleştirileri ise duymazdan geliyorum çünkü böyle çok mutluyum" diyen Crown, daha büyük kalça için yakın zamanda tekrar bıçak altına yatmaya hazırlanıyor.

Natasha'yı Instagram'da 168 bin kişi takip ediyor.  

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Tarla değil, adeta fotoğraf stüdyosu