En çok aldatan burçlar listesi şaşırttı! Yüzde 36...

Burç uyumu bir ilişkide ne kadar önemliyse, partnerinizin aldatmaya olan yatkınlığını bilmeniz de o kadar önemli! Yine de aldatmada etkili olan tek şeyin burç olmadığını akıllarımızdan çıkarmamamız gerek. Yani partnerinizin burcu 'en çok aldatan burç' olsa bile, bu onun sizi kesin olarak aldatacağını göstermez. Ancak takıntılardan uzak durarak gözlerinizi dört açmanızda fayda var.

17 Ekim 2021, Pazar 11:17 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Burçlar karakterimizi belirleyen en önemli özelliklerimizden biridir. Bazı burçlar ilişkilerde aldatmaya meyilli. Ancak peşin peşin söyleyelim! Partnerinizin burcu, en çok aldatan burçlar listesinde üst sıradaysa, gözünüzü dört açmanızda fayda var. Yine de bu sizi aldatacağı anlamına gelmez. Sizi daha fazla meraklandırmadan en çok aldatan burçlar sıralamasına geçelim. Aldatma oranı en düşük olan burçla başlayalım...

12- EN AZ ALDATAN BURÇ

12- EN AZ ALDATAN BURÇ

Son derece sadık olan Başak burcunun aldatma yüzdesi 6. Mükemmeliyetçi oldukları için bunu karşılayamayan partnerlerini aldatabilirler. Ancak genellikle terk etmeyi tercih ederler.

11- DALDAN DALA ATLAYAN TERAZİ BURCU

11- DALDAN DALA ATLAYAN TERAZİ BURCU

Romantizmi seven Terazi burcunun aldatma yüzdesi sadece 7. Sıradan bir kavga bile Terazi burcu için büyük bir şeydir. İlişkiden ilişkiye geçmeyi sever.

10- İNTİKAM İSTEYEN AKREP BURCU

10- İNTİKAM İSTEYEN AKREP BURCU

Belki inanamayacaksınız ama Akreplerin aldatma oranları oldukça düşük. Akrepler cinselliğe düşkün olsa da aldatma olasılıkları yüzde 9. Akrepler aldatıyorsa, bunun nedeni genellikle intikam alma ve kindir.

9- ONU ANLAYANLARA GİDEN KOCA BURCU

9- ONU ANLAYANLARA GİDEN KOCA BURCU

Kovalar derin bağlar kurmayı sever. Aldatma olasılıkları yüzde 10. Eğer ilişkisi iyi gitmiyorsa ve onu çok iyi anlayan başka birini bulduysa, o zaman aldatma yolunu seçebilir.

Bu haber ilginizi çekebilir: Burç uyumu: Hangi burçlar çift olabilir?

8- KÖTÜ İLİŞKİYE DAYANAMAYAN OĞLAK BURCU

8- KÖTÜ İLİŞKİYE DAYANAMAYAN OĞLAK BURCU

Oğlaklar pek kolay yuva kuramazlar. Yuva kurabilecekleri birini bulduklarında ise kolay kolay bırakmazlar. Aldatma olasılıkları yüzde 11. Eğer ilişkisi iyi gitmiyorsa, o zaman aldatmaya yönelebilir.

7- İLTİFATLARA KARŞI YELKENLERİ SUYA İNDİREN BALIK BURCU

7- İLTİFATLARA KARŞI YELKENLERİ SUYA İNDİREN BALIK BURCU

Şefkatli olan Balık burcu nadiren aldatır. Partnerini aldatma olasılığı yüzde 12 olarak açıklandı. Son derece romantik olduğu için başka insanların iltifatlarına çabuk kanar.

6- DUYGULARINA YENİK DÜŞEN YENGEÇ BURCU

6- DUYGULARINA YENİK DÜŞEN YENGEÇ BURCU

Duygusal Yengeç'ler bağlılığa düşkündür. Aldatma olasılıkları yüzde 13. Genellikle partnerlerine sadık kalmayı tercih etseler de incindiklerinde aldatmaya başvurabilirler.

5- CİNSELLİK DÜŞKÜNÜ BOĞA

5- CİNSELLİK DÜŞKÜNÜ BOĞA

Boğa burcu cinselliğe son derece düşkündür. Ancak yine de ayakları yere basar. Partnerlerini aldatma yüzdesi ise 17. Boğa'nın aldatma nedeni zevk düşkünü olmasından kaynaklanır.

4- GÖZÜ DIŞARIDA YAY BURCU

4- GÖZÜ DIŞARIDA YAY BURCU

Yay burcu dışa dönüktür bu nedenle ilişki yürütmesi biraz zor olabilir. Yüzde 23'ü aldatmaya yatkındır. Birine bağlanması için buna son derece değer bir kişi olmalı.

3- GEÇİCİ İLİŞKİLERİN İNSANI İKİZLER BURCU

3- GEÇİCİ İLİŞKİLERİN İNSANI İKİZLER BURCU

İkizler burcu geçici ilişkileri sever. Bağlılık pek de İkizler burcuna göre değildir. Yüzde 31'i aldatmaya meyillidir. Çift karakterli olan ikizler burçlarının ancak her ikisinin de aldatmayan taraf olması ilişkinin yürümesini sağlar.

2- DÜRTÜLERİNE ENGEL OLAMAYAN KOÇ BURCU

2- DÜRTÜLERİNE ENGEL OLAMAYAN KOÇ BURCU

Son derece dürtüsel olan Koç burçlarının yüzde 34'ü aldatmaya yatkın. Düşünmeden hareket ederler ve aldatmalarındaki en büyük neden de budur.

1- İŞTE EN ÇOK ALDATAN BURÇ

1- İŞTE EN ÇOK ALDATAN BURÇ

Listemizin birinci sırasında en çok aldatan burç olarak Aslan burcu yer alıyor. Aslanlar ilgi odağı olmayı severler ve partnerlerinin her zaman onları pohpohlamasını isterler. Bir ilişkide buna yer yoksa, Aslan çevresindeki diğer talipleri değerlendirmeye başlar. Yapılan ankette Aslanların yüzde 36'sının aldatmaya meyilli olduğu öğrenildi.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Tekrar aldatmayacağınızı nasıl kanıtlarsınız? 13 kritik adım