En çok aldatılan burçlar

En çok aldatan burçlar artık hepimizin bildiği bir konu. Gelin şimdi de biraz aldatılan tarafa bakalım. Aldatmak ve aldatılmak her zaman kötü bir durumdur. Önemli olan böyle bir olaydan sonra hemen toparlanabilmek ve eskisinden daha güçlü olabilmektir. En çok aldatılan burçlar hangileri? Gelin birlikte öğrenelim. /ÖZEL

02 Kasım 2021, Salı 11:48 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
BOĞA BURCU

BOĞA BURCU

Sevdiği zaman son derece ısrarcı olan Boğa burcunun gözü adeta başka hiçbir şeyi görmez. Birine aşık olduğu zaman onu elde etmek için her şeyini verir. Ancak bu durum onun gözünün körleşmesine neden olur ve gerçekleri görmesini engeller. Sevdiğini kaybetmemek için her şeyi yapacağından, kötü giden bir ilişkiyi bile devam ettirebilir. Bu da aldatılmasına zemin hazırlar.

ASLAN BURCU

ASLAN BURCU

Aslan burcunun kendine olan aşırı güveni zaman zaman yanlış yola düşmesine neden olabilir. Kendi ışığını çevresine yayayken neler olup bittiğini göremeyebilir. Bu da aldatıldığını fark etmesini engeller. Kalbi temiz olduğundan bir süre sonra mutlaka aldatıldığının farkına varır. Ancak iş işten geçmiş olur.

BAŞAK BURCU

BAŞAK BURCU

Başak burcu sevdiği zaman her şeyi ilişkisine verir. Düzenine olan tutkusu ise kimi zaman ilişkisinde monotonluğa neden olabilir. Bu durum da partnerinin yeni arayışlara girmesine neden olabilir. Başak burcu bu yönüyle ne yazık ki aldatılmaya yatkın hale geliyor. Düzenini bozmadığınız sürece Başak burcu için her şey iyi gidiyor demektir.

KOVA BURCU

KOVA BURCU

Kova burcu için aile bağları önemlidir. En yenilikçi burçlar arasında olan Kova, bir yandan da geleneksel olanı sever ve onun devam etmesini diler. Çok daha ötesi ve yeni keşiflerin peşinde olduğundan ilişkisinde yolunda gitmeyen şeyler onu üzse de üzerine gitmek istemeyebilir, akışına bırakabilir. Akışına bırakmak ve düzeltmeye çalışmamak da Kova burcunun aldatılmasına zemin hazırlar.

YENGEÇ BURCU

YENGEÇ BURCU

Yengeç burcu evinden biraz daha fazla çıkmayı denese hayata dair çok daha fazla şey keşfedebilir. Ancak Yengeçler, saklı kalmayı tercih eder. Eğer ki Yengeç'in dışa dönük bir partneri varsa, onun bu evcimenliği bir yerden sonra ilişkiyi boğabilir. Sıkılan partner, yeni aşklara yelken açmak isteyebilir.

OĞLAK BURCU

OĞLAK BURCU

Oğlak burcu geleneklerine bağlı ve kurallara düşkündür. Yaşadığı toplumun normlarını sürdürmek ister. Eğer dışarıdan görünen her şey Oğlak burcunun istediği gibiyse, başka detaylara kafa yormaz.  Sevdiğini doğrudan söylemek konusunda sıkıntısı olan Oğlak, partnerine genellikle maddi olanaklar yönünden bonkordür. Bu da ilişkinin heyecanının ölmesine neden olur.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Evliliğimde mutluyum ama başkasına ilgim var! Aşk Doktoru Mehmet Coşkundeniz soruları cevaplıyor (2 Kasım 2021)