En çok senin yemeklerini özledim

Çaba Derneği'nin hazırladığı “En çok senin yemeklerini özledim” adlı yemek kitabı D&R 'ın desteği ile raflarda yerini aldı.

19 Ekim 2009, Pazartesi 10:55
A A
En çok senin yemeklerini özledim

Çaba Derneği’nin hazırladığı “En çok senin yemeklerini özledim” adlı yemek kitabı D&R ’ın desteği ile raflarda yerini aldı. Türkan Sabancı, Semahat Arsel, Çiğdem Simavi, Berna Yılmaz, Alev Törüner, Sevil Sabancı, Begüm Şen, Meral Yazıcı, Nuran Cıngıllıoğlu, Sema Cıngıllıoğlu olmak üzere 175 hayırsever ismin yemek tarifleriyle oluşturulan kitabın geliri, kimsesiz çocuklara yardım ve eğitim konularında destek sağlayan Çaba Derneği’ne verilecek.

 Satışın geliri derneğe bağışlanacak

Kanyon D&R’da düzenlenen ve ev sahipliğini başta Çaba Derneği başkanı Özlem Cankurtaran olmak üzere tüm dernek yönetim kurulunun üstlendiği kokteyl ve tanıtım gününe cemiyet hayatının tanınmış simaları katıldı. Davette İstanbul Valisi Muammer Güler’in karısı ve kızı Neval - Burcu Güler, Tuna-Sıla Öztürk, Jale Çağlar, Gaye Alaçalar, Neslişah Alkoçlar, İrem Hatice Kefeli, Reyhan Gülman, Monik İpeker ve Alev Toruner gibi isimler hazır bulundu.

Katılımcılar projeye destek olmak için “En çok senin yemeklerini özledim” isimli kitaptan satın alarak Çaba Derneği ’ne maddi kaynak sağlamış oldular. 17 Ekim itibariyle sadece D&R’larda satışa sunulan kitabın satışlarından elde edilecek gelir Çaba Derneğine bağışlanacak.

 

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;
Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.