En fit en ünlü anneler

Bazıları doğum yapalı yıllar oldu bazıları ise daha birkaç ay önce aldı çocuğunu kucağına. Ama hepsinin en büyük ortak özeliği şu an fit bir görüntüye sahip olmaları... O ünlüler kim mi? İşte cevabı...

12 Temmuz 2017, Çarşamba 12:13
A A
ASLI KIZMAZ

ASLI KIZMAZ

Oyuncu İlker Kızmaz ile mutlu bir evliliği olan Aslı Kızmaz, Ekim 2016'da kızı Naz'ı kucağına aldı. Hamileliği boyunca sosyal medya hesabından fotoğraf paylaşıp hatrı sayılı bir takipçi kitlesine ulaşan Aslı Kızmaz doğum sonrasında spora ağırlık verdi. Aslı Kızmaz şu anki formunu spora borçlu olduğunu söylüyor.

ÇAĞLA ŞIKEL

ÇAĞLA ŞIKEL

1997 Türkiye güzeli Çağla Şıkel'in 2008 yılında hayatını birleştirdiği şarkıcı Emre Altuğ'dan iki oğlu var.Her zaman fit görünen Çağla Şıkel sporu hayatının merkezine koymuş durumda. 

EBRU ŞALLI

EBRU ŞALLI

Ebru Şallı'nın pilatese olan düşkünlüğünü herkes biliyor. Hamileliği süresince pilatesi hiç bırakmayan Ebru Şallı doğumdan sonra da pilatesi hiç bırakmayarak eski formuna çok çabuk bir şekilde döndü.

DEMET ŞENER

DEMET ŞENER

20'li yaşlarda türkiye güzeli seçilen Demet Şener, fit görüntüsü ve güzelliğiyle her zaman göz kamaştırdı. Demet Şener bol bol spor yapıyor ve de sağlıklı yaşamın beden ve ruhu beslediğini söylüyor. Demet Şener 2 çocuk annesi.

ECE ERKEN

ECE ERKEN

Sunucu Ece Erken'in Serkan Uçar'la olan evliliğinden dünyaya gelen Eymen isminde bir oğlu var. Ece Erken 'Doğum sonrası kilolarını nasıl verdin?' diye soranlara 'Eymen sayesinde.Emzirdiğim için her gün fazladan 500 kalori yaktım. Şu an yine 50 kiloyum"'diyor.

IRMAK ÜNAL

IRMAK ÜNAL

Babası Cihan Ünal gibi  oyunculuğu seçen Irmak Ünal, 2010 yılında hayatını Emre Karabacak ile birleştirdi. Bu evlilikten iki çocuğu olan Irmak Ünal karın kasları ve fit görüntüsü ile baş döndürmeye devam ediyor.

SİNEM GÜVEN

SİNEM GÜVEN

Sinem Güven 1995 yılında Türkiye güzeli seçildi. 2005 yılında evlendiği Murat Ersönmez'den Defne adında bir kızı var. Spora olan bağlılığı eskiye dayanan Sinem Güven profesyonel olarak basketbol oynamış. Sinem Güven kızını dünyaya getirdikten sonra da kilolarınından spor yakarak kurtuduğunu belirtiyor. 

ŞEYDA COŞKUN

ŞEYDA COŞKUN

Yaşam koçluğu ve sağlıklı beslenme alanında uzman olan Şeyda Coşkun, birçok ünlü ismi zayıflattı. Amerika'da doğum yaptıktan sonra Türkiye'ye dönen Şeyda Coşkun doğum kilolarından çok kısa sürede kurtuldu. Şeyda Coşkun sağlıklı beşlenme ve spor ile kilolarından kurtulduğunu belirtiyor.

WİLMA ELLES

WİLMA ELLES

Alman oyuncu Wilma Elles 2014 yılında Kerem Göğüş ile hayatını birleştirdi.Bu birlikteliğinden ikiz çocuk dünyaya getiren Wilma Elles hamilelik döneminde sporu hiç bırakmadı. Wilma Elles hamilelik zamanında aldığı 25 kilonun 23'ünü emzirerek verdiğini söyledi.

CEREN HİNDİSTAN

CEREN HİNDİSTAN

2007 yılında Türkiye güzellik yarışmasında finalistliğe kalan Ceren Hindistan 2015 yılında anne oldu. Doğumdan 20 gün sonra sosyal medya hesabından paylaştığı bu fotoğraf ile takipçilerini şaşırttı. Konuyla ilgili açıklamada bulunan Ceren Hindistan 'Hamilelik sürecinde hçbir şey yapmadım. Hatta geceleri hamburger baklava dahi yedim. Hamileliğim sürecinde sadece 7 kilo aldım. Doğumdan sonra vakit buldukça mekik çektim' dedi.

Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.