En güzel kışlık kazak kombinleri

Kışın en sevdiğimiz şeylerden biri sıcacık ve rengarenk kazaklar giymek. Peki bu kazakları nasıl giymeli, nelerle kombinlemeliyiz. İşte birkaç öneri...

28 Ocak 2019, Pazartesi 14:42 Son Güncelleme:
A A
BÜYÜK KOLYELER

BÜYÜK KOLYELER

Büyük ve gösterişli kolyelerinizi sade ve tek renk kazaklarla kombinleyerek daha şık bir görünüme kavuşabilirsiniz. Bu kolyeler boğazlı kazaklarla da çok güzel görünür.

GÖMLEKLER VE GÖMLEK ELBİSELER

GÖMLEKLER VE GÖMLEK ELBİSELER

Kazaklarınızı düz ya da kareli gömleklerinizin üzerine, hatta son yıllarda çok moda olan gömlek elbiselerinizin üzerine giyebilirsiniz.

HER MODELDEN KOT

HER MODELDEN KOT

İster bol kesimli anne kotları, isterseniz yırtık kotlar, isterseniz kot tulumlar... Kazaklar her model ve renkten kotlarınızla çok güzel görünecektir.

TAYTLAR

TAYTLAR

Taytla giyeceğiniz kazaklar özellikle bol ve uzun olursa çok güzel bir kombin yaratacaktır. Koyu renk kazaklarınızı bu yıl çok moda olan deri görünümlü taytlarla giyebilirsiniz.

DİZ ÜSTÜ ÇİZMELER

DİZ ÜSTÜ ÇİZMELER

Uzun ya da elbise türü kazaklarınızı diz üzeri dar ve süet çizmelerle giymek sizi çok seksi bir havaya büründürecektir

BÜYÜK ŞALLAR

BÜYÜK ŞALLAR

Kalın kazaklarınızı büyük, battaniye şal da denen sıcacık şallarla kombinleyebilir, hem sıcacık ısınır hem de çok rahat edersiniz.

ETEKLER

ETEKLER

Kazaklarınızı ister dar kalem eteklerle isterseniz de bol kesim, uzun eteklerle kullanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken renk ve model uyumuna dikkat etmek.

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Selfie çekmek isteyen model uçurumdan düşerek hayatını kaybetti