'En güzel tatil hayalini kur'

Mika Tur'un "2. En Güzel Tatil Hayalini Kur, Gerçekleştirsin Mika Tur" isimli yarışması 5 Mart 2012'de başladı

01 Mart 2012, Perşembe 14:31
A A

 http://www.tatilbudur.com/tatil-hayali/ internet portalı üzerinden girilen hayaller birbiriyle yarışacak, takipçiler tarafından en çok oy alan kişi hayal ettiği yere gitmeye hak kazanacak. Geçen senenin birincisi Ayça Ayhan, kız arkadaşıyla birlikte Karayip Adaları'na gitmişti.

Herkesin mutlaka gitmek istediği bir tatil hayali vardır. Zirvesine çıkmak istediği bir dağ, derinine dalmak istediği bir okyanus, tadına bakmak istediği ilginç bir yemek, içine girmek istediği bir tapınak. Gitmek istenilen yer belki burnumuzun dibinde, belki de dünyanın öbür ucunda olabilir. Fark etmez... Mika Tur en güzel tatil hayalini kuran kişiyi, gitmeyi hayal ettiği yere gönderiyor! 5 Mart tarihinde başlayan yarışma Mart sonunda sonuçlanacak.

Nasıl katılacaksınız?

http://www.tatilbudur.com/tatil-hayali/ sitesinden "En Güzel Tatil Hayalini Kur, Gerçekleştirsin Mika Tur" bölümüne girin. İstenen bilgileri doldurduktan sonra hayal ettiğiniz tatili nedenleriyle birlikte yazın.Arkadaşlarınızın desteğini alın. Çekiliş yok, kura yok! En çok puanı alan, hayalini kurduğu tatili kazanıyor. Üstelik yanınıza en sevdiğiniz kişiyi de alabilirsiniz. Eşiniz, sevgiliniz, arkadaşınız, babanız, kardeşiniz, çocuğunuz... Bu kadar basit! Hayal etmesi sizden, gerçekleştirmesi Mika Tur'dan...

MİKA TUR'LA HAYALLER GERÇEK OLUYOR!

Geçen yıl 1.si düzenlenen 'En Güzel Tatil Hayalini Kur, Gerçekleştirsin Mika Tur' yarışmasının birincisi Ayça Ayhan, Acun Ilıcalı'nın Survivor isimli yarışmasından etkilenerek hayalini kurdu ve paylaştı. İnternet oylamasında en çok puanı alarak tüm masraflar Mika Tur tarafından karşılanmak üzere Dominik Cumhuriyeti'ne gitme hakkı kazandı. 1 hafta süren tatil boyunca iki genç kız tropikal adanın tadını çıkardılar. Mika Tur, geçen sene ayrıca yarışmaya katılan 40 bin kişinin hayallerinden elde edilen istatistiklere göre tatilcilere yeni rotalar da sunmaya başladı: Karayip Bölgesi-Dominik Cumhuriyeti, Fransa Toulouse Bölgesi, İzlanda, Reykavik ve Buzullar turu, Tanzanya Milli

Detaylar: http://www.tatilbudur.com/tatil-hayali/

BASIN BÜLTENİ

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.