En güzel Tayland dizileri: 2022'de en çok izlenen ve sevilen Tayland dizileri

Lezzetli yemekler, güzel plajlar, mükemmel alışveriş ve sıcakkanlı yerliler cenneti olan Tayland, keşfedilmesi gereken en ideal ülkelerden biridir. Hemen hemen herkes Tayland hakkında bir şeyler merak ediyor. En çok merak edilen noktalardan biri de Tayland film ve dizi endüstrisidir. Ülkemizin genç nüfusu farklı ülkelerin filmlerini ve dizilerini özenle takip ediyor. Bu ülkelerin başında da Tayland geliyor. 2022 yılında en çok beğenilen ve en çok izlenen Tayland dizileri...

07 Eylül 2021, Salı 15:13 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
 2021'de en çok izlenen ve sevilen Tayland dizileri

2021'de en çok izlenen ve sevilen Tayland dizileri

Full House (2014)

Full House, evini ve eşyalarını kaybeden bir yazar olan Aom'a odaklanıyor. Mallarını geri almak için Mike ile sözleşmeli bir evliliğe giren Aom, ona karşı bazı hisler beslemeye başlar. İş ilişkileri son derece kişisel bir ilişkiye dönüşür. Gerçekçi komedi, romantizmin tatlı bakışları ve ana roller arasındaki harika kimya diziyi muhteşem kılan özelliklerden bazılarıdır.

Hormones: The Series

Hormones: The Series

Hormonlar, öğrencilerin hayatın iniş çıkışlarını yaşarken hayatlarını takip eden ödüllü bir TV dizisidir. İlişkiler, hamilelik, eşcinsellik, okulda şiddet ve aile draması gibi gerçek hayata çok benzeyen tartışmalı konulara odaklanmıştır. Bir nevi lisenin zorluklarını konu edinmiştir. Lise dönemlerinde çocuklarının ne gibi problemler ve zorbalıklarla karşılaştığını bilmek için özellikle ailelerin mutlaka izlemesi gereken dizilerden biridir.

The Crown Princess

The Crown Princess

Bu TV dizisi, Hrysos'taki taç giyme töreninden sonra tehlikeyle karşılaşan Prenses Alice hakkındadır. Korunmak için gizlice Tayland'a gönderilir ve burada Tayland Donanması'nın Teğmen Komutanı Dawin onun koruması olur. Daha sonra bu koruma ile prensesin aralarında ilerleyen aşk ilişkisine tanık olacaksınız.

Girl From Nowhere

Girl From Nowhere

Girl From Nowhere, Nanno adında zeki bir kızın etrafında döner. Farklı okullara geçer ve kendini hem öğrencilerin hem de öğretim üyelerinin yalanlarını, ikiyüzlülüklerini ve yanlışlarını ifşa etmeye adamıştır.

The Gifted

The Gifted

The Gifted, Dhammarong Sermrittirong tarafından yazılan romandan uyarlanmıştır. Ritdha Lisesi'nde, olağanüstü öğrencilerden yararlanmak için "Üstün Yetenekli Program" olarak bilinen özel bir sınıf düzenlenir, ancak bu sınıfa katılmanın tehlikelerini hiçbiri bilmemektedir.

The Judgment

The Judgment

The Judgment, şu anda Netflix'te yayınlanan bir Tay TV dizisidir. Bir partide travmatik bir olay yaşayan bir üniversite öğrencisi Lookkaew'i takip ediyor. Bir skandalın ve onu çevreleyen dedikodunun hedefi haline gelen Lookkaew, okulunun zehirli kültürünü değiştirmeye çalışır.

I Hate You, I Love You

I Hate You, I Love You

Senden Nefret Ediyorum, Seni Seviyorum, hayatları birbirine geçen beş farklı insan etrafında dönüyor. Bu aşk, nefret, kıskançlık ve ihanet hikayesini izlerken gençliğin karanlık yüzüne şahit olacaksınız.

Ugly Duckling

Ugly Duckling

Ugly Duckling, Jamsai Publishing'in bir dizi romanına dayanıyor. Junita, toplumun güzellik standartlarının baskısı altında estetik ameliyat olur. Bilmeden kimyasallara alerjisi olan ameliyat yüzünü mahveder. Halkın kendisini yargısından ve iğrenmesinden kaçınmak için kırsala gitmeye karar verir. Burada, dış görünüşüne rağmen samimiyetinden dolayı kendisiyle arkadaş olan ilk kişi olan Suea ile tanışır.

A Gift To The People You Hate

A Gift To The People You Hate

Bu Tayland dizisi, nefret ettiğiniz insanlara hediyeler satan bir dükkanı konu alıyor. Bu hediyeler genellikle alıcıyı utandırmak, korkutmak ve öldürmek üzerine kuruludur. Kısaca alıcıların hayatları hediye verenin elindedir.

2gether: The Series

2gether: The Series

Şubat 2020'de piyasaya sürülen 2gether, yakın zamanda Filipinler'de dolaşan bir Tay televizyon dizisidir. Bu dizi, kolejde çok yakışıklı bir öğrenci ve amigo kız olan Tine ile popüler bir atlet ve müzisyen olan Sarawat'ın etrafında dönüyor. İkili, Tine'ın karşılık vermediği Green'i kovalamak için sahte bir ilişki kurar. Er ya da geç, eylemleri yavaş yavaş gerçeğe dönüşüyor ve roller geride kalıyor.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER 800 yıllık antik tiyatro görenleri büyülüyor