En güzel yardım

Denizli'nin Honaz ilçesinde 5 Haziran'da sağanak yağmur nedeniyle oluşan sel Kızılyer Mahallesi'ndeki ahşap evde yalnız yaşayan 55 yaşındaki Hatice Bodur'un evini bastı. Sağlık sorunu bulunan 10 yaşındaki torunu Hatice'nin ameliyatı için biriktirdiği 3 bin TL'si sele kapılan Bodur'a, Denizli'nin tanınmış işadamlarından Osman Aydınlı yardım elini uzattı

09 Haziran 2014, Pazartesi 11:20 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Denizli'nin Honaz ilçesinde 5 Haziran'da sağanak yağmur nedeniyle oluşan sel Kızılyer Mahallesi'ndeki ahşap evde yalnız yaşayan 55 yaşındaki Hatice Bodur'un evini bastı.

Sağlık sorunu bulunan 10 yaşındaki torunu Hatice'nin ameliyatı için biriktirdiği 3 bin TL'si sele kapılan Bodur'a, Denizli'nin tanınmış işadamlarından Osman Aydınlı yardım elini uzattı.

Torunu Hatice Ertan’ın ameliyatı için biriktirdiği parayı sele kaptıran Hatice Bodur’un haberini alan işadamı Osman Aydınlı, çeşitli yardım malzemeleri ve 3 bin TL’yi selzedeye gönderdi.

Yaşadığı acı olay ardından telefonlarının susmadığını söyleyen Hatice Bodur, "Acılı günümüzde yardımseverler bizi yalnız bırakmadı. Honaz Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı, Denizli Büyükşehir Belediyesi ve Honaz Belediye ve bazı hayırseverler de ayni ve maddi yardımda bulundu. Allah hepsinden razı olsun" dedi. DHA

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Ağrı'da altın rezervi bulundu