En hoş tekrar

En hoş tekrar

Bill Clinton 10 yıl önce Amerika Başkanı sıfatıyla depremzedeleri ziyaret ederken Erkan Işık adlı 'bebek' burnunu sıkmıştı. Clinton dün de kendisini ziyarete gelen Erkan Işık'a yine burnunu sıktırdı

03 Kasım 2009, Salı 05:00 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

LİDERLİK KONFERANSI

1999’daki Marmara Depremi sonrası dönemin Amerika Başkanı Bill Clinton, Türkiye’ye gelmişti. Kocaeli’de depremzedeleri ziyaret eden Clinton, Erkan Işık adlı bebeği kucağına alıp severken hoş bir sürprizle karşılaşmıştı. Erkan bebek Clinton’ın burnunu sıkmıştı. Bu görüntü tüm dünyanın ilgisini çekmişti.

Bill Clinton dün Sinpaş Gayrimenkul’ün 35’inci yılı dolayısıyla düzenlediği “Sürdürülebilir Başarı İçin Liderlik” konulu “Bosphorus Conference” için İstanbul’a geldi.

‘CESUR BEBEK’

Clinton’a sürpriz yapmak isteyen Sinpaş Yönetim Kurulu Başkanı Avni Çelik, konferansın yapılacağı salona, ‘Erkan bebek’ olarak ünlenen Erkan Işık’ı da davet etti. Bill Clinton’ın burnunu sıktığı günün gazetesini çerçeveleten Erkan Işık, bunu Clinton’a armağan etti.

Bill Clinton da eğilerek Erkan Işık’ın yeniden burnunu sıkmasına izin verdi. Bill Clinton “Erkan burnumu ilk sıktığında onun için ‘cesur bebek’ demiştim. Bugün de cesaretinden dolayı onu tebrik ediyorum” dedi.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Turizm illeri, İzmir, Aydın, Muğla, Antalya için tam kapanma önerisi