En iyi aşk dizileri - 2021'de en çok sevilen ve izlenen mini diziler

Aşk dizileri dünya genelinde en beğenilen diziler arasında yer almaktadır. 2021 yılında da birçok aşk dizisi yüksek IMDb puanına layık görülmüştür. Aşk dizisini seyretmek isteyen kişiler 2021 yılında en çok sevilen aşk dizilerinin araştırmasını yapmaktadırlar. En iyi aşk dizileri pek çok platformda yayınlanmakta ve izleyiciler tarafından tavsiye edilmektedir. Büyük bir izlenme potansiyeline sahip olan aşk dizileri 2021 yılında birçok olumlu yorum almıştır.

14 Ekim 2021, Perşembe 12:36 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
 1) LOVE AND ANARCHY

1) LOVE AND ANARCHY

2020 yılında gösterime girmiş bir aşk dizisidir. Komedi dram ve romantik alanında da değerlendirilen bu dizi Netflix platformunda yayınlanmaktadır.

Oyuncularının Bjorn Msten ve Carla Sehn gibi kişilerden oluştuğu Love And Anarchy izlenmeye değer olan aşk dizileri arasında değerlendirilmektedir.

Love And Anarchy dizisinin yönetmeni ise Lisa Langseth olup bu dizisinin IMDb puanı ise 7.3 olarak belirlenmiştir.

2) START UP

2) START UP

2021 yılının en çok yorum almış olan dizilerinden bir tanesidir. 2020 yılında gösterime girmesine rağmen halen devam eden bir aşk dizisidir.

Start Up 8.3 IMDb puanına sahiptir.

Start Up Kore yapımlı bir dizidir. Dizinin içerisinde pek çok romantizm barındıran sahneler yer almaktadır. Bu dizinin yönetmeni ise Oh Choong-Hwan ve Park Hye-Ryun olarak belirlenmiştir. Gençlik bir aşk dizisi olan bu dizi mutlaka seyredilmesi gerekmektedir.

 3) SWEET MAGNOLIAS

3) SWEET MAGNOLIAS

7.4'lük bir IMDb puanına sahip bir dizidir. En sevilen aşk dizilerinden olan bu dizi 2021 yılında izleyiciler tarafından tam not almayı da başarmıştır.

Bu dizi uzun yıllardır arkadaş olan iki arkadaşın aşk hikayesini anlatmaktadır. Aynı zamanda bu dizide yer alan dostluklar da anlatılmıştır.

Aşk hayatının dışında aile hayatının da öneminden bahseden Sweet Magnolias dizisi romantizm ve dram sahneleri de içermektedir.

 4) BRIDGERTON

4) BRIDGERTON

Eğer aşk dizisi tutkunuysanız 2021 yılında en çok beğenilen ve paylaşılan aşk dizilerini izleyebilirsiniz. O dizilerin başında da Bridgerton dizisi gelmektedir. Olay örgüsü ve sürükleyici senaryosu ile izleyiciyi ekran başını kilitleyen bir dizidir.

IMDb puanı olarak 7.4 puana layık görülmüştür. 2020 yılında gösterime girmiş ve yeni bölümlere yayınlanmaya devam etmektedir. Bridgerton dizisinin yönetmeni ise Shere Folkson'dur. 

 5) DASH LILY

5) DASH LILY

2020 yılında izleyici karşısına çıkmış bir dizidir. Dash Lily izlenmeye değer olan bir dizi olup 7.5 IMDb puanına sahip aşk dizisidir.

Dash Lilly dizisi dram romantik ve komedi alanında çekilmiştir. Oyuncu kadrosunda Austin Abrams ve Midori Francis gibi usta oyuncuların yer aldığı bu aşk dizisi çok güzel bir senaryoya sahiptir. Kırmızı defter bu dizide temel eşya olup dizideki iletişim kırmızı defterler üzerinden dönmektedir. Mutlaka izlemeniz gereken bir aşk dizisidir.

 6) AŞK 101

6) AŞK 101

2020 yılında gösterime girmiş bir aşk dizisi olup 2021 yılında da en çok izlenen aşk dizileri arasında gösterilmiştir.

Aşk 101 dizisi gençlik dizisi olarak da bilinmektedir. Bol bol aşk hikayelerinin döndüğü bu diziyi izlerken hem çok eğlenecek hem de duygusal anlar yaşayacaksınız.

Aşk 101 dizisi 7.6 izleyici oylarını almayı başarmıştır. En çok tavsiye edilen aşk dizileri arasında yer alan Aşk 101 dizisi mutlaka izlenmesi gereken bir dizidir.

 7) VALERIA

7) VALERIA

Romantik komedi dizilerinden ve aşk dizilerinden hoşlanıyorsanız bu dizi tam da size göre. Bu dizinin oyuncu kadrosunda Diana Gomez ve Paula Malia yer almaktadır.

Valeria dizisi 2020 yılında ilk kez izleyici karşısına çıkmış o tarihten bu yana çok sevilen bir dizi olmuştur. 

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER En iyi okul dizileri - 2021'de en çok sevilen ve izlenen okul dizileri