En iyi düğün fotoğrafları seçildi!

Dünya çapında ün salmış birbirinden başarılı düğün fotoğrafçıları 2016 yılından bu yana çekilen en iyi düğün fotoğraflarını seçti! İşte görmeye alışık olmadığımız nefes kesen kareler…  

29 Temmuz 2017, Cumartesi 12:40
A A

Dünyaca ünlü düğün fotoğrafçıları “Shari + Mike ve Shari Valley ve “Chrisman Stüdyo'dan Ben ve Erin Chrisman" 2016 yılından bu yana dünyanın dört bir yanından gelen en iyi düğün fotoğraflarını seçti! 

Koleksiyon yeni evlenecek çiftlere rehber olacak nitelikte. 

Gerek manzara gerekse perspektif açılar daha önce pek görmediğiniz türden. 

Birbirinden başarılı düğün fotoğrafçıları bu büyüleyici kareleri 50 farklı ülkeden yaklaşık 9 bin düğün fotoğrafı arasından seçti. 

Fotoğraflar arasından galip gelen “en iyi kareleri Junebug Weddings sitesi yayınladı. 

Gelin ve damadı peri masalında gibi kurgulayan fotoğrafçılar çiftlere ölümsüz bir mutluluk hediye ediyor. 

Tabii bu büyüleyici fotoğrafların bu denli kusursuz çıkmasının tek sebebi fotoğrafçı değil. Gelin ve damadın da cesur tercihleri, fotoğrafları daha da dikkat çekici kılıyor. 

Düğün fotoğraflarının mükemmel çıkması için ışık, mekan ve renkler çok önemli. 

İlk kural ise fotoğraf çekiminde doyasıya, içten eğlenmek. Zaten çiftlerin gerçek mutluluğu fotoğraf karelerinin daha da güzel çıkmasını sağlıyor. 

İşte baktıkça iç geçireceğiniz birbirinden romantik anları ölümsüzleştiren düğün fotoğrafları 

Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.