En iyi görünümü bile mahvedecek 9 kıyafet

Moda hızla değişen ve ayak uydurması da zor olan bir olgu. Bazı trendlere alıştığımız zaman, ne kadar tuhaf gelirse gelsin onu kullanmaya devam ediyoruz. Şimdi sizlere en iyi görünümü bile mahvedecek, bir zamanların moda kıyafetlerini göstereceğiz. Artık onları bırakmanın zamanı geldi!

31 Mart 2021, Çarşamba 16:04 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
1- BOMBER CEKET

1- BOMBER CEKET

Geçtiğimiz yıllar içinde, farklı şekil ve boyutlardaki bomber ceketler oldukça popülerdi. Spor ayakkabı ya da topuklularla kombinlenebiliyordu. Şimdi ise daha şık ceketlere geçmenin zamanı geldi. Kemerli trençkotlar da denemeniz gereken yeni trendler arasında.

2- BEL ÇANTASI

2- BEL ÇANTASI

90'ların sevilen bel çantaları kısa süre önce yeniden hayatımıza girdi. Bel çantaları ve sırt çantaları, ihtiyacınız olan her şeyi içine koyabildiğimiz ve ellerimizi serbest bırakabildiğimiz için oldukça popüler oldu. Günümüzde ise bel çantalarının yerini zincir kayışlara ve büyük detaylara sahip klasik çantalar aldı.

3- NEON RENKLER

3- NEON RENKLER

Neon renklerle kombin yapmak oldukça zor. Bu nedenle gardrobunuzda yer vermememiz iyi olacaktır. Yeni sezonlarda tasarımcılar daha sade renklere gidiyor.

5- DAR ÇERÇEVELİ GÖZLÜKLER

5- DAR ÇERÇEVELİ GÖZLÜKLER

Dar çerçeveli güneş gözlükleri, tasarımcılar ve influencer'lar tarafından kısa sürede trend haline gelse de, güneşten koruyamadıkları kesin! Dar çerçeveleri geçmişte bırakın ve geometrik şekilli ya da havacı gözlüklerine geçiş yapın.

5- PLASTİK AYAKKABI YA DA AKSESUARLAR

5- PLASTİK AYAKKABI YA DA AKSESUARLAR

Plastik sandaletler, çantalar, şemsiyeler ve diğer aksesuarları bir kenara bırakın. Plastikten yapılmış ayakkabılar ve çantalar hem pratik değil hem de soğuk havalarda sizi korumaz.

6- DENİZ KABUĞU AKSESUARLAR

6- DENİZ KABUĞU AKSESUARLAR

2019'da deniz kabuğundan yapılan aksesuarlar popüler oldu. Bugün ise trend değiştiği için sizi biraz modası geçmiş gösterebilir. İnci aksesuarları tercih edebilirsiniz.

7- LEOPAR DESEN ETEKLER

7- LEOPAR DESEN ETEKLER

Leopar deseni artık klasikleşmiş olabilir, ancak bu baskıya sahip etekler gittikçe daha az popüler hale geliyor. Leopar desenini elbise ve hacimli kıyafetlerde tercih edebilirsiniz.

8- HOODIE ELBİSELER

8- HOODIE ELBİSELER

Hoodie elbiseler yumuşak ve rahat oldukları için bütün gün giyilebiliyor. Artık hoodie'ler yerine triko elbiseler moda.

9- GÖRÜNÜMLÜ ŞAPKALAR

9- GÖRÜNÜMLÜ ŞAPKALAR

Şapka hem tarzınıza bir şeyler katan hem de onu mahvedebilen ana aksesuarlardan biri. Artık büyük yapay elmaslı şapkalar, komik süslemeler ve benzeri şeyler satın almak gerçekten kötü bir fikir. Şapka ne kadar basit olursa, tarzınız o kadar iyi olur.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Bugün kim ne giymiş? (31 Mart 2021)