En iyi komedi dizileri - 2022'de en çok sevilen ve izlenen mini diziler

Komedi dizileri ülkemizde oldukça fazla izleyicisi bulunan dizi türlerindendir. Hem yabancı hem de yerli olmak üzere komedi diziler senaryoları ile birlikte dikkat çekmektedir. En iyi komedi dizileri 2022 yılında da tercih edilmiştir. 2022 yılında en çok izlenen komedi ve mmii diziler birçok kişinin tavsiye ettiği filmlerden olmuştur. En iyi komedi dizileri muhteşem senaryoya ve oyunculara sahip olan dizilerdir.

13 Ekim 2021, Çarşamba 14:37 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
En iyi komedi diziler - 2021'de en çok sevilen ve izlenen mini diziler

En iyi komedi diziler - 2021'de en çok sevilen ve izlenen mini diziler

1) The Flight Attendant

2020 yılında dizi piyasasına girmiş olan bir dizi türüdür. 2022 yılında en çok beğenilen diziler arasında yer almıştır. IMDb olarak da 7.2 puana sahip olan bir dizidir. Yönetmenliğini Steve Yockey ve başrol oyuncularında Kaley Cuoco ve Zosia Mamet gibi oyuncuların yer aldığı bu komedi dizisini izlerken çok eğlenecek ve güleceksiniz.

2) Emily In Paris

2) Emily In Paris

2020 yılında yayınlanmış ve halen daha bölümleri süren bir dizidir. Emily'nin Paris'te olduğunu ve buradaki maceralarını dile getiren bir dizidir. Bu dizi Şikago'da geçmektedir. IMDb olarak da 7.1 puana sahiptir. Emily in Paris dizisi komedi ve dram türünde bir dizidir. Bu dizinin yönetmenliğini ise Darren Star yapmaktadır.


3) The Great

3) The Great

2020 yılında yayınlanmış bir dizidir. Bu dizi 2022 yılında en çok sevilen dizilerden bir tanesi olmuştur. Avusturya'da yaşayan genç bir kadının başından geçen komedi anılarını anlatan The Great filmi 8.1 IMDb puanına sahiptir. Dram komedi ve tarih türleri arasında yer almaktadır. Bu filmin yönetmenliğini Tony McNamara üstlenmiştir. Biyografi tadında izleyebileceğiniz çok komik bir dizidir.


4) Love Life

4) Love Life

2020 yılında gösterime girmiş bir dizidir. Şuan da halen yeni bölümleri yayınlanmaktadır. Yabancı dizilerde ve mini dizilerden en çok sevilenler arasındadır. Love Life filmi 7.5 IMDb puanına layık görülmüştür. Komedi ve romantik dizileri arasında sevilen dizilerden olmuştur. Aşk hayatını anlatan bu dizi 10 bölümü şuana kadar yayınlanmıştır. Love Life filmi 2022 yılında en çok tavsiye edilen dizilerden olmuştur. 

5) Upload

5) Upload

Upload filmi 27 yaşındaki bir karakterin hikayesini anlatmaktadır. Çok güzel bir senaryoya sahip olan bu dizi oldukça sürükleyici bir dizidir. 8.0 IMDb puanına sahip olan Upload dizisi komedi ve gizem türünde olan bir dizidir. Bu dizinin yönetmeni ise Greg Daniels'dir.

6) Doom Patrol

6) Doom Patrol

2019 yılında gösterime girmiş olan bu dizi halen daha yayın hayatına devam etmektedir. 2022 yılında en çok beğenilen diziler listesine adını yazdırmayı başarmıştır. Doom Patrol dizisi yönetmenliğini Jeremy Carver tarafından yapılan bir dizidir. Dram ve Fantastik alanında çekilmiş olan bu dizinin oyuncu kadrosunda Diane Guerrero yer almaktadır. 

7) Dead To Me

7) Dead To Me

2022 yılında en çok paylaşılan dizilerden bir tanesidir. Dead To Me dizisi 8.0 IMDb puanına sahiptir. Dead To Me Jen adındaki genç bir kadının hikayesini konu edinmiştir. Kara mizah anlayışı bu dizide oldukça yaygındır. Bu dizinin yönetmeni ise Liz Feldman'dır. 

Bu haber ilginizi çekebilir: En iyi dedektif dizileri

8) The Boys

8) The Boys

Süper kahramanların yer aldığı bir komedi dizisidir. IMDb olarak 8.7 gibi oldukça yüksek bir IMDb puanına sahiptir. The Boys dizisi mutlaka izlemeniz gereken bir dizidir. Dram bilim kurgu ve komedi dizisi olan bu dizinin yönetmeni Eric Kripke olup oyuncuları ise Karl Urban ve Antony Starr'dır.

Bu haber ilginizi çekebilir: En iyi fantastik diziler

9) Derry Girls

9) Derry Girls

2018 yapımlı olan bu dizi 2022 yılında da beğenilen diziler arasına girmiştir. 8.4 IMDb puanı almayı başarmıştır. Bir Kore dizisi olan bu dizi oldukça komik bir dizidir. 

Bu haber ilginizi çekebilir: En iyi genç dizileri

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Dünyanın en çok kitap okuyan ülkeleri açıklandı! Türkiye'nin sırası...