Uzmanlardan 5 az bilinen makyaj tüyosu

Her kadın kendini güzel hissetmek ister. Güzellik yöntemleri çeşitli olsa da makyaj yapmak en yaygın yöntemlerden biri olarak karşımıza çıkıyor. İşte harika makyaj için 5 uzman tüyosu / ÖZEL

02 Aralık 2021, Perşembe 16:40 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
ÖNCE FONDOTEN SONRA KAPATICI (Concealer)

ÖNCE FONDOTEN SONRA KAPATICI (Concealer)

Makyaj rutininizi yükseltmenin en kolay yolu, fondöteninizi kapatıcıdan önce uygulamayı denemektir . Bir düşünün: Bir fondöten tabakasıyla başlamak, herhangi bir kızarıklık veya renk bozulmasını en aza indirmeye yardımcı olacaktır - neredeyse ürünlerinizin geri kalanı için pürüzsüz bir temel oluşturuyormuşsunuz gibi düşünmelisiniz.  

Daha sonra sivilceleri veya kalan kızarıklıkları gidermek için kapatıcınızı uygun bir fırça yardımıyla küçük dokunuşlarla gerekli bölgeye uygulayın.

BAŞLAMADAN ÖNCE DUDAKLARI HAZIRLAYIN

BAŞLAMADAN ÖNCE DUDAKLARI HAZIRLAYIN

Tamam, ruj sürdüğünüzde pürüzsüz gitmediğini biliyor musunuz? 

Dudaklarınızı nazik bir dudak peelingi ile hazırlamayı deneyin 

fiziksel peeling, dudaklarınızın üzerinde kalan kuru cildin parlatılmasına yardımcı olacak ve sizi daha pürüzsüz, daha yumuşak bırakacaktır. 

Dudak peelingini gereğinden fazla sık uygulamak yerine, daha sık kremleyerek yumuşatın.

FARLARINIZI DAHA KALICI VE GÜZEL

FARLARINIZI DAHA KALICI VE GÜZEL

Şeffaf veya daha az pigmentli bir farın göz kapağınızda daha canlı görünmesini sağlamak için önce tüm göz kapağınıza beyaz bir göz kalemi sürün . Ardından, göz farınızı hemen üstüne koyun. Beyaz astarın opak kaplaması, herhangi bir göz farı gölgesini yoğunlaştırır ve patlatır .

AZALAN MASKARALAR İÇİN SALİN SU

AZALAN MASKARALAR İÇİN SALİN SU

Uzmanlar aslında en fazla üç ay boyunca sadece bir tüp maskara kullanmayı öneriyor. Daha fazlası bakteri ve mikroplara açık hale gelebiliyor ancak 3 aydan önce maskaranız talihsiz şekilde kurursa, pürüzsüz kıvamına geri döndürmek için pul pul formüle birkaç damla salin solüsyonu ekleyin .

KİRPİK KIVICIRICISINI ISITIN

KİRPİK KIVICIRICISINI ISITIN

Kirpik kıvırıcınızı kullanmadan önce ona uzaktan biraz saç kurutma makinesi tutarak ısıtın. Böylece kirpiklerinizin daha uzun süre kıvrık kalmasını sağlarsınız.

Kirpiklerinizin daha hızlı kıvrılır ve şeklini daha uzun süre korur

Sıcaklığı dikkatli ayarlayın. kolunuzun içinde test edin, böylece göz kapağınızı yakmazsınız

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Prenses Diana, kızarıklıklar için bu maskeyi yapıyordu!