En iyi Türk dizileri - 2021'de en çok sevilen ve izlenen Türk dizileri

İnsanların en çok keyif aldığı aktivelerin başında dizi seyretmek gelmektedir. Bazı kişiler yabancı dizilerden hoşlanırken bazı kişiler ise Türk dizilerini seyretmekten hoşlanmaktadır. Dizilerde yer alan konular ilgi çekici olduğu zaman her sezon önemli başarılar yakalamaktadır. Bundan dolayı birçok dizi milyonlarca kişi tarafından her bölüm zevkle takip edilmektedir. Bu tarz diziler yayınlandığı her dönemde büyük başarılara imza atmaktadır.

13 Ekim 2021, Çarşamba 18:04 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
EN İYİ TÜRK DİZİLERİ - 2021'DE EN ÇOK SEVİLEN VE İZLENEN TÜRK DİZİLERİ

EN İYİ TÜRK DİZİLERİ - 2021'DE EN ÇOK SEVİLEN VE İZLENEN TÜRK DİZİLERİ

2021 yılına geldiğimiz zaman çok önemli Türk dizileri olduğu görülmektedir. Bu diziler her bölümü ile ilgi çekmeyi başarmaktadır. Zaten Türk dizileri arasında kaliteli bir senaryo ve iyi oyunculuklar olduğu zaman başarı kolayca gelmektedir. 

  • Arka Sokaklar 
  • Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz
  • Kırmızı Oda 
  • Kuruluş Osman 
  • Teşkilat 
  • Camdaki Kız 
  • Gönül Dağı 


ARKA SOKAKLAR

ARKA SOKAKLAR

Bir polisiye dizisi olan Arka Sokaklar, uzun yıllardır yayın hayatına devam etmektedir. Başarılı oyuncular ve akıcı bir senaryo ile her sene en çok izlenen dizide her bölüm çok aksiyonludur. Hareketli sahneler ve başarılı oyunculuklar olduğu için dizi çok fazla izlenmektedir. 

Arka Sokaklar'da Rıza Baba ve ekibi olayların ana merkezinde yer almaktadır. Her bölüm yeni konularla ilgilenen bu ekibin sayesinde dizi her sezon çok fazla ilgi görmektedir. Bu ilgi devam ettiği sürece Arka Sokaklar en çok izlenen diziler arasında yer alacaktır. Dizide Şevket Çoruh, Zafer Ergin, Özgür Ozan ve İlker İnanoğlu gibi oyuncular yer almaktadır. 


EŞKİYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ

EŞKİYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ

Başrollerinde Oktay Kaynarca, Yunus Emre Yıldırımer, Ozan Akbaba, Sevinç Kıranlı ve Turgay Tanülkü gibi isimlerin yer aldığı dizide oldukça başarılı bir senaryo bulunmaktadır. Hızır Çakırbeyli ve ailesinin yaşadığı olayların anlatıldığı dizi her sezon büyük başarılara imza atmaktadır. 

KIRMIZI ODA

KIRMIZI ODA

Binnur Kaya'nın bir psikoloğu canlandırdığı diziye her hafta yeni oyuncular konuk olmaktadır. Her gelen oyuncunun farklı bir hayat hikayesi bulunmaktadır. Bu hayat hikayeleri gerçek hayattan alınmış hikayelerdir. 

KURULUŞ OSMAN

KURULUŞ OSMAN

Burak Özçivit, Özge Törer ve Burak Çelik'in başrollerde olduğu dizi Osmanlı Devleti'nin kuruluş yıllarını anlatmaktadır. Diriliş Ertuğrul dizisinin devamı olan Kuruluş Osman en çok izlenen Türk dizilerinden birisidir. 

TEŞKİLAT

TEŞKİLAT

Teşkilat dizisi son derece macera içerikli bir dizidir. Dizide gizem, aksiyon ve heyecan her an hissedilmektedir. Çağlar Ertuğrul, Gürkan Uygun, Ezgi Eyüboğlu ve Hakan Boyav gibi isimler bu dizide yer almaktadır. 

CAMDAKİ KIZ

CAMDAKİ KIZ

Camdaki Kız dizisi ilginç konusu ve ünlü oyuncuları ile çok izlenen diziler arasında yer almaktadır. Özellikle dizideki Nalan karakterine hayat veren Burcu Biricik büyük bir hayran kitlesine sahiptir. Dizideki diğer oyuncular ise Devrim Yakut, Hande Ataizi, Feri Baycu Güler ve Hamza Yazıcı şeklindedir. 

Camdaki Kız dizisinde Nalan karakteri ön planda yer almaktadır. Annesi tuhaf olan Nalan karakteri oldukça farklı bir hayat yaşamaktadır. Nalan'ın evlenmek istediği kişinin ailesi ise daha farklı bir hayata sahiptir. Durum böyle olunca Camdaki Kız dizisine karşı insanlar tarafından büyük bir ilgi bulunmaktadır. 


GÖNÜL DAĞI

GÖNÜL DAĞI

Gönül Dağı dizisi son derece sıcak bir hikayeye sahiptir. Tam bir aile dizisi olan Gönül Dağı, 2021 yılında en çok izlenen diziler arasında bulunmaktadır. Üç kuzenin başından geçenlerin anlatıldığı dizide dram ve zaman zaman komedi unsurları yer almaktadır. Tabi dizinin asıl konusu efsane aşklar ve bozkırdaki insanların umutlarıdır. İlgi çeken bu dizi yayınlandığı günden beri çok fazla izlenmektedir. Dizide Gülsim Ali, Berk Atan ve Ecem Özkaya başrollerde yer almaktadır. 

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER En iyi komedi dizileri - 2021'de en çok sevilen ve izlenen mini diziler