En iyi ve güzel aile flmleri! İzlenmesi gereken aile filmi tavsiyeleri

Kalp ısıtan ilham verici bir film, özellikle aile sorunları söz konusu olduğunda, bir terapistle görüşmenin iyi bir alternatifi olabilir. Her film kendi mesajını gönderir; özünü yakalamaya çalışın ve kim bilir - belki zor bir karar vermenize yardımcı olur veya yanlış adım atmanızı engeller. Aşağıdaki 13 film, sıcak bir aile filmi gecesi için mükemmeldir. Keyfini çıkarın!

09 Kasım 2021, Salı 16:37 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
AİLE BABASI

AİLE BABASI

Bu filmin hafif yürekli bir aile komedi-dramı olmasını bekliyorsanız, kesinlikle şaşıracaksınız. İyi bir şekilde ama. Nicolas Cage ile 'Aile Adamı' sadece bir peri masalı gibi görünüyor. Bunun yerine, film bazı ciddi sorunları ele alıyor ve temel aile değerlerini destekliyor. Bu kesinlikle bir alkışı hak ediyor.

BİR ERKEK HAKKINDA

BİR ERKEK HAKKINDA

'Büyümenin yaşla alakası yok' bu filmin sloganını okuyor ve daha fazla anlaşamadık. 

Hayatımızdaki en önemli şeyler hakkında çok dokunaklı bir film: aşk, mutluluk ve aile. 

Burada komik, üzgün ve samimi ama tuhaf bir çocukla buluşuyor Marcus, Hugh Grant'in oynadığı bencil kişilik Will ile eşleşiyor. 

İkisi de birbirlerine yeni bir şeyler öğretir ve sırayla büyürler.

AŞK VE KÜLLER

AŞK VE KÜLLER

'Blue Valentine', temel olarak ilişkileri kurtarmak ve mutlu bir aileye bir şans daha vermekle ilgili olan bir Amerikan romantik drama filmi.

 Evli bir çift olan Dean (Ryan Gosling) ve Cindy (Michelle Williams) birbirlerine sırılsıklam aşık harika bir çift. Zaman geçtikçe tutkuları dağıldı ve ilişkileri bir hediyeden çok bir yük haline geliyor. Dağılmakta olan şeyi düzeltebilecekler mi?

ADDAM'S AİLESİ

ADDAM'S AİLESİ

Bu fantastik komedi filmi, tuhaf ama çok sevgi dolu evli bir çift ve onların sayısız akrabası olan Addams ailesi hakkında bir çizgi filme dayanıyordu. Garip görünüyorlar, her zaman siyah giysiler giyiyorlar ve çok ürkütücü eski bir konakta yaşıyorlar. Akrabaları çılgın cadılar, katiller ve hatta canavarlardır. Ama hiçbir şey onların mutlu olmalarını, birbirlerini tüm kalpleriyle sevmelerini ve önemsemelerini engellemez. Bu kulağa tuhaf gelebilir, ancak Addams'ın tüm modern aileler için harika bir örnek oluşturduğunu düşünüyoruz!

KARMAŞIK

KARMAŞIK

'Karmaşık', anlayışlı diyaloglar, komik hikayeler ve harika şakalarla dolu, hafif yürekli ve hiç de karmaşık olmayan bir aile filmi. İnsanların 50 yaşına girdikten sonra hemen ciddi ve sorumlu hale geldiğini düşünüyorsanız, Meryl Streep ve Alec Baldwin'in muhteşem ikilisinin yer aldığı bu filmi izleyin, yanıldığınızı kanıtlayacaktır.

BULUTLARDA YÜRÜMEK

BULUTLARDA YÜRÜMEK

'Walk in the Clouds' gibi filmleri izledikten sonra güzellik ve aşk gibi evrensel değerlerin hala çılgın eski dünyamızı kurtarabileceğine inanmaya başlıyorsunuz. Harika müzik, yetenekli oyuncular ve ilgi çekici bir olay örgüsü - bu filmi izlenmeye değer kılan şey bu. 


OLABİLDİĞİNCE İYİ

OLABİLDİĞİNCE İYİ

'As Good As It Gets' kısır döngülere saplanmış insanlar hakkında çok romantik bir hikaye. Sonuç olarak, yeni birinin hayatlarına girmesine izin vermeyi imkansız buluyorlar. 

Anlamlı diyaloglar, harika bir oyuncu kadrosu ve sayısız komik durum gününüzü aydınlatacak ve size herkesin birine ihtiyacı olduğunu bir kez daha hatırlatacak.


KRAMER KRAMER'E KARŞI

KRAMER KRAMER'E KARŞI

'Kramer vs. Kramer', mükemmel bir aile hayali kuran gençleri eğitmeye yardımcı olacak en iyi filmlerden biri. 

Hayat bir kutu çikolata değildir ve her aile kendi dramlarıyla yüzleşir - hepimizin aklında tutması gereken şey bu. 

Boşanma sürecindeki evli bir çift olan Dustin Hoffman ve Meryl Streep, sabır ve sevgiyi nasıl geliştireceklerini ve başkalarının çıkarlarını nasıl ön planda tutacaklarını öğretiyorlar.


KARŞI PENCERE

KARŞI PENCERE

Ferzan Özpetek'in yönettiği bu İtalyan filmi, evlilikleri yavaş yavaş dağılan evli bir çifti anlatıyor. Ancak, aynı zamanda gerçek benliğinizi nasıl bulacağınız, hayatınızı nasıl değiştireceğiniz ve sonunda sahip olduklarınızdan nasıl mutlu olacağınızla da ilgilidir. 

Her şeyi bir anda değiştirmek kolay bir iş değil ama denemeye değer.

BİZİM HİKAYEMİZ

BİZİM HİKAYEMİZ

Önemsiz gibi görünen küçük ayrıntıların sahip olduğumuz her şeyi yok edebileceğini gösteren harika ve inanılmaz dokunaklı bir film. 

Tonlarca can sıkıcı küçük şey sonunda karşılıklı yanlış anlama ve kızgınlığa dönüşerek stres ve depresyona neden olur. Michelle Pfeiffer ve Bruce Willis, kendilerini bu durumda bulan bir çifti canlandırırken harika bir iş çıkardılar.


DUVAK

DUVAK

'The Painted Veil' W. Somerset Maugham'ın romanından uyarlanmıştır. 

Küçük, sessiz bir köy, dağlarda bir yerde kaybolmuş. Walter (Edward Norton) ve Kitty (Naomi Watts) bir kolera salgını sırasında birbirlerine aşık olurlar. 

Onların aşk hikayesi, Maugham'ın romanda anlattığı aşk hikayesinden biraz farklı ama kendi içinde büyüleyici. 

Film net bir mesaj gönderiyor: gerçek aşk hiçbir zaman göz açıp kapayıncaya kadar doğan tutkulu türden değil, anlayış ve sabırla güçlenen bir aşktır.


SENİNKİLER BENİMKİLER SİZİNKİLER

SENİNKİLER BENİMKİLER SİZİNKİLER

'Yours, Mine & Ours' tüm aile için mutlaka görülmesi gereken harika bir film. 

Oldukça basit ve tahmin edilebilir bir konusu olmasına rağmen yine de komik ve izlemeye değer bulacaksınız. 

Harika oyuncular, güzel bir film müziği ve milyonlarca şaka - konu iyi bir komedi filmi olduğunda başka ne dilersiniz?Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Türkiye’den Almanya’ya göçün 60’ıncı yılı için özel sergi