En önemli rolünü son anda başkasına kaptıran ünlüler

Gösteri dünyası acımasızdır, bunu herkes bilir. Bazen tutup tutmayacağı bile belirsiz bir rol için bile kariyerinin zirvesindeki aktör ve aktrisler sıraya girer. Hiç tahmin edemeyeceğiniz oyuncuların rolü kendinden daha ünlü bir kişiye kaptırmışlığının tarihte örneği çok. Mesela Dövüş Kulübü'nde Tyler Durden'ı başka bir oyuncunun canlandırdığını düşünebiliyor musunuz? İşte, rolü son anda başka biri oyuncuya kaptıran 12 oyuncu...

20 Mayıs 2020, Çarşamba 13:45 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Lucy Hale yerine Miley Cyrus

Lucy Hale yerine Miley Cyrus

Pretty Little Liars'ın yıldızı Lucy Hale meğer zamanında Miley Cyrus'ın patladığı Hannah Montana dizisinin seçmelerine katılmış. Hem de henüz 15 yaşındayken. Ancak rolü sonradan görüşülen Miley Cyrus kapmış. 

Başka bir Daenerys Targaryen mi?

Başka bir Daenerys Targaryen mi?

Yenilmezler serisi ile yıldızı parlayan Elizabeth Olsen meğer Game of Thrones'un Daenerys Targaryen'ine talipmiş. Ancak rolü 'maalesef' Emilia Clarke'a kaptırmış. Ancak Olsen yine de diziye olan sempatisini hiç yitirmemiş, hatta hayranı olduğunu söylüyor. 


Başka bir Rachel Green mümkün müydü?

Başka bir Rachel Green mümkün müydü?

Efsane dizi Friends'te Rachel Green ve Monica karakterlerinin başka oyuncuların hayat verdiğini hayal edebiliyor musunuz? Aslında Rachel rolü için Jennifer Aniston değil, Monica'yı oynayan Courtney Cox'ın önerildiğini biliyor muydunuz? Belki o zaman her şey çok daha farklı olabilirdi. Cox, sonraları Monica karakterine daha yakın hissettiğini söylüyor. 


Bir Emma gider, diğeri gelir

Bir Emma gider, diğeri gelir

Emma Stone, ödülden ödle koşan La La Land'de harika bir performans sergilemişti. Belki, de seçmelere katılan ancak rolü adaşına kaptıran Emma Watson da ona yakın bir iş ortaya çıkarabilirdi. 

Jennifer Lawrence yerine başka birini düşünebiliyor musunuz?

Jennifer Lawrence yerine başka birini düşünebiliyor musunuz?

Bilim-kurgu yapımı Passengers'ta Jennifer Lawrence yerine Rachel McAdams'ı hayal edebiliyor musunuz? Meğer McAdams da rol için mücadele edenlerdenmiş. Ancak Jennifer Lawrence kazanmış. 


Angelina Jolie, Brad Pitt ile hiç tanışmayabilirdi

Angelina Jolie, Brad Pitt ile hiç tanışmayabilirdi

Angelina Jolie ile Brad Pitt'in Mr and Mrs. Smith filminde tanıştığında herkes bilir. O efsane birliktelik, eğer role Angelina Jolie değil, Gwen Stefani seçilseydi hiç gerçekleşmeyecekti. Stefani şöyle diyor: Rolü neredeyse aldığımı düşünmüştüm. Bir dizi seçmeye gittim. Büyük rekabet ortamı vardı. Yapmayı istedim ama müzik yapmayı daha çok istemiştim.


Devlerin savaşı

Devlerin savaşı

İkisi de Hollywood'un ikonik aktrislerinden. Breakfast At Tiffany'de Audrey Hepburn yerine Marilyn Monroe'nun oynadığını düşünebiliyor musunuz? Meğer rol için ilk düşünülen oymuş. Filmin yönetmeni sonradan Telegraph'a yaptığı açıklamada, "Bu her şeyi değiştirirdi" diyor. 

Meğer seçmelere gitmemiş

Meğer seçmelere gitmemiş

Anne Hathaway'in en parladığı filmi Şeytan Marka Giyer'di. Ancak filmdeki Andy Sachs rolü iin akıllara ilk gelen isim meğer Rachel McAdams'mış. Anne Hathaway seçmelere bile gitmediğini söyleyerek ilk seçeneğin kendisinin olmadığını açık yüreklilikle ifade ediyor. 

Blake Lively'siz bir Gossip Girl

Blake Lively'siz bir Gossip Girl

Bir dönemin efsane gençlik dizisi Gossip Girl'ün şüphesiz en sevilen oyuncusuydu Blake Lively. Sarı saçlı Serena'yı Lively'den başkasının oynaması imkansız gibi geliyor kulağa. Ancak meğer, Serena karakteri için başta Olsen ikilzerinden Ashley Olsen de düşünülmüş. Aralarında tek benzerlik var, saç renkleri. 


İşte en vurucusu

İşte en vurucusu

Titanik, şüphesiz sinema tarihinin en unutulmaz yapımlarından oldu. Kate Winslet ise sonrasında pek çok filmde rol almasına rağmen hep Titanik'le anıldı. Titanik olmasa, Kate Wislet, Kate Wİnslet olamayacaktı belki de. Peki Rose rolü için ilk düşünülen ismin Gwyneth Paltrow olduğunu söylesek?


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Anthony Hopkins'in en iyi 10 filmi