En popüler 10 Netflix belgeseli

Bu liste hazırlanırken Netflix’teki 28 gün içinde en az 2 dakika izleyenler baz alındı. Ve popüler sezonlarının istatistiklerine bakıldı. İşte 2019 yılında çıkan en popüler 10 Netflix belgeseli.

30 Aralık 2019, Pazartesi 14:29 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Gezegenimiz

Gezegenimiz

Muazzam bir içeriğe sahip olan bu çarpıcı belgeselde, gezegenimizin doğal güzelliğine şahit olurken iklim değişikliğinin tüm canlıları nasıl etkilediğini göreceksiniz.

II. Dünya Savaşı'nın En Önemli Olayları (Renkli)

II. Dünya Savaşı'nın En Önemli Olayları (Renkli)

Renkli çekimler içeren bu etkileyici belgesel dizisinde, Pearl Harbor saldırısından D-Day çıkarmasına kadar 2. Dünya Savaşı'nın en önemli olayları ele alınıyor.

The Great Hack

The Great Hack

2016 ABD başkanlık seçiminin ardından Cambridge Analytica adlı bir veri şirketinin nasıl sosyal medyanın karanlık yönünün sembolü hâline geldiğini keşfedin.

Inside Bill's Brain: Decoding Bill Gates

Inside Bill's Brain: Decoding Bill Gates

Bill Gates'in zihnine bir yolculuk yapın. Milyarder iş adamı, kendisini etkileyen kişilerden ve kovalamaya devam ettiği cüretkâr hedeflerden bahsediyor.

HOMECOMING: A film by Beyoncé

HOMECOMING: A film by Beyoncé

Beyoncé'nin muhteşem 2018 Coachella performansına yakından bir bakış sunan bu film, yaratıcı kavramlardan kültürel hareketlere giden duygusal yolu gözler önüne seriyor.

Başroldekiler: Beyoncé Knowles-Carter


The Mind, Explained

The Mind, Explained

Kafanızın içinde neler olup bittiğini hiç merak ettiniz mi? Bu aydınlatıcı dizi ile rüya görmekten kaygı bozukluklarına beynin nasıl işlediğini keşfedin.

Başroldekiler: Emma Stone

Formula 1: Drive to Survive

Formula 1: Drive to Survive

Formula 1'in kıyasıya rekabetle dolu bir sezonunda pilotlar, yöneticiler ve takım sahipleri hayatı hem pistte hem de pist dışında hızlı yaşıyor.

Kedilere Bulaşmayın: İnternette Katil Avı

Kedilere Bulaşmayın: İnternette Katil Avı

Sapkın bir suçlunun dehşet verici videolar paylaşmasının ardından insan avına çıkan bir grup amatör internet dedektifi, karanlık bir yeraltı dünyasının içine çekilir.

Street Food

Street Food

Bu dizide, sokak yemekleri üzerine küresel bir kültür yolculuğuna çıkıp leziz yemekleri yapan insanların öykülerini keşfedin.

The Last Czars

The Last Czars

20. yüzyılın başlarında sosyal ayaklanma Rusya'yı sardığında, Çar II. Nikolay'ın değişime direnmesi bir devrim başlatır ve bir hanedanı sona erdirir.

Başroldekiler: Robert Jack, Susanna Herbert, Ben Cartwright


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Ayşen Gruda aramızdan ayrılalı 2 yıl oldu: Asıl oyuncu olmak isteyen ablasıydı