En renkli 5 seyahat noktası

Dünyanın birçok yerinde renk açısından muhteşem adresler mevcut. Doğanın, canlıların renklerini görebileceğini, unutulmaz bir deneyim yaşayacağınız, en renkli adresleri veriyoruz!

05 Mart 2020, Perşembe 14:19 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Caño Cristales- Kolombiya

Caño Cristales- Kolombiya

Kolombiya’nın Meta bölgesinde yer Cano Cristales nehri, yılın belirli dönemlerinde kısa bir süre içerisinde kırmızı, sarı, mavi, yeşil ve siyah renkte akıyor. 

Vatnajökull Ulusal Parkı- İzlanda

Vatnajökull Ulusal Parkı- İzlanda

Avrupa'nın en büyük buzulu olan İzlanda'daki Vatnajökull, kristal buz mağaralarını deneyimlemek için muhteşem bir adres.

Erg Chebbi- Fas

Erg Chebbi- Fas

Erg Chebbi Dunes, Fas'ın güneydoğu bölgesinde, Cezayir sınırına yakın olan Sahara Çölü'nün çarpıcı bir parçası. Kum tepelerini keşfedin, gün doğumu ve gün batımının tadını çıkarın

Crimea Tuz Sahası- Ukrayna

Crimea Tuz Sahası- Ukrayna

Ukrayna’daki tuz gölü, pembemsi rengiyle görenleri hayrete düşürüyor. Renkli olmasının nedeni, tuzda yaşayan bakteri ve yosunlar. 

Mauritius Chamarel

Mauritius Chamarel

Mauritius'ta Riviere Noire Bölgesi'nde bulunan bir köy. Küçük kum tepeleri kırmızı, mor, pembe, mavi, yeşil, sarı ve kahverengi renklerine bulanmış bir görüntü veriyor. Topraktaki minerallerin volkanik hareketlilik sonucunda ısı değişimlerine uğraması ile ortaya çıkan renkliliği büyülü kılan bir özelliği daha var;

Sıradaki haber yükleniyor...
holder