En renkli yılbaşı

En renkli yılbaşı

En renkli yılbaşı

26 Aralık 2019, Perşembe 10:48 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

ANTALYA, (DHA) - MURATPAŞA Belediyesi Adalya Vakfı Engelsiz Kafe'nin özel çocukları, kıyafet balolarını aratmayan yeni yıl kutlamasında yapay kar yağışı altında 2020'ye 'Merhaba' dedi.   
Muratpaşa Belediyesi ve Adalya Vakfı'nın engelli bireyler ve ailelerine yönelik sosyal destek programları yürüten Engelsiz Kafe'sinde, özel çocuklar aileleriyle birlikte erken yeni yıl kutlaması yaptı. Kıyafet balosunu andıran kutlamada özel çocukların bir kısmı kırmızı beyaz Noel Baba kıyafetleri giyerken, diğer çocuklar kutlamalara birbirinden sevimli hayvan kostümleri giyerek, prenses ve kovboy olarak katıldı. 
Kutlamalarda engelli bireyler ve ailelerinin yanı sıra Muratpaşa Belediyesi Başkanvekili Hüseyin Sarı, Adalya Vakfı Başkanvekili Bilal Köleoğlu, vakıf yönetim kurulu üyeleriyle birlikte İYİ Parti Muratpaşa İlçe Başkanı Mustafa Gönenç ve belediye meclis üyeleri yer aldı.
Engelsiz Kafe'nin özel çocukları ve aileleri yeni yıl pastasını hep birlikte kesip gönüllerince eğlendi. Engelsiz Kafe'de yeni yıl kutlaması bahçede yapay kar yağışı altında hep birlikte söylenen şarkılarla sona erdi. 

FOTOĞRAFLI

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Manavgat'ta maddi hasarlı trafik kazası