'En seksi poker oyuncusu' ölü bulundu!

Rusya'nın ‘en seksi poker oyuncusu’ olarak anılan Liliya Novikova, 26 yaşında hayatını kaybetti. Genç kadın evinde ölü bulundu

13 Haziran 2019, Perşembe 15:32 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

26 yaşındaki poker oyuncusu Liliya Novikova evinde ölü bulundu. Novikova'nın ölümüne elektrik çarpmasının yol açtığı düşünülüyor.

Yetkililer, ilk bulguların da bu yönde olduğunu açıkladı. Ancak henüz otopsi yapılmadı.

Liliya Novikova’nın banyoda telefonunu veya başka bir elektronik aleti şarj etmek isterken gerçekleşen elektrik çarpması yüzünden hayatını kaybettiği bildiriliyor.


Rus basını olayı şöyle anlattı:


Ailesi, Liliya Novikova’ya uzun süre ulaşamadıktan sonra endişelenmeye başladı. Komşuların birinden daireyi kontrol etmesini istediler.


Genç kadının cansız bedeni banyo zemininde bulundu. Rusya Soruşturma Heyeti, “İlk incelemelerde, elektrik çarpması sebepli travma belirtileri bulundu” açıklamasını yaptı. 

Rus basınındaki haberlerin bazılarında telefonunun bozuk olması sebep gösteriliyor, bazılarında ise elektrik çarpmasıyla birlikte başını vurduğu için hayatını kaybettiği belirtiliyor.

Rusya’nın en iyi üniversitelerinden birinin mühendislik bölümünden yüksek derece ile mezun olan poker oyuncusu, sayılar konusunda oldukça yetenekliydi.


Liliya, ülkenin önde gelen şirketlerinde işe girme şansını göz ardı ederek profesyonel poker oyuncusu oldu ve parlak bir kariyere sahipti.

Hem internette, hem de gerçek hayatta oynuyordu. İkisinde de çok başarılıydı.

Pokerle alakalı internet siteleri kurmuştu. Ayrıca internetteki popüler sitelerde poker dersleri veriyordu.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Çin'in başka çaresi kalması: Yemesinler diye 580 TL ödeyecek