En stil sahibi burçlar ve ünlüleri

Burcumuz zevklerimizi ve yaşam tarzımızı etkileyebiliyor. Her burcun kendine has tarzı ve moda anlayışı var. İşte en stil sahibi burçlar ve burca sahip ünlüler...

28 Temmuz 2021, Çarşamba 12:53 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
1- BALIK BURCU

1- BALIK BURCU

Ten göstermeyi son derece seven Balık burcu her daim modayı takip eder ve modaya uygun giyinmeye çalışır. Ayakkabılara takıntılıdır ve en zor yerde bile topuklularla yürüyebilir. Havalı, asi ve aynı zamanda sevimli bir stil yaratırlar. Mercan rengine gardırobunda mutlaka yer verir.

Moda ikonu Balık burcu ünlümüz: Rihanna

2- ASLAN BURCU

2- ASLAN BURCU

Aslan burcu cesur parçaları sever. Abartılı takılar, canlı desenler ve parlak kumaşlara bayılırlar. İnce kumaşları ve hayvan derisi baskılarını tercih ederler. Gardıroplarında mor renge sıklıkla yer verirler. Stilleri parlak ve avangard olarak adlandırılabilir.

Moda ikonu Aslan burcu ünlümüz: Jennifer Lopez

3- KOÇ BURCU

3- KOÇ BURCU

Ateş elementi üyesi olan Koç burcu, saç aksesuarlarını, saç bandını ve şapkaları sever. Gardıroplarında kırmızıya yer verirler. Stillerindeki takılar Koç burcunun imzasıdır.

Moda ikonu Koç burcu ünlümüz: Emma Watson

4- BOĞA BURCU

4- BOĞA BURCU

Boğa burcu moda trendlerine her zaman uyum sağlar ve pahalı markaları tercih etme olasılığı yüksektir. Gardırobunda yeşil renge yer verir. Stili moduna göre değişebilir. Pastel renkleri ve rahat giyinmeyi tercih eder.

Moda ikonu Boğa burcu ünlümüz: Gigi Hadid

5- İKİZLER BURCU

5- İKİZLER BURCU

Hava elementinin en değişken üyesi İkizler burcu, eğlenceli ve özgür stilleri tercih eder. Kullandıkları renk paleti ise daha sakin ve güvenli renklerdir. Tarzları değişken olsa da estetik olmaya özen gösterirler. Gardıroplarında pastel sarıya yer verirler.

Moda ikonu İkizler burcu ünlümüz: Heidi Klum

6- TERAZİ BURCU

6- TERAZİ BURCU

Terazi'nin yönetici gezegeni Venüs'tür. Hal böyle olunca da abartılı kıyafetler seçmeleri kaçınılmaz olur. Lüks tasarımlara düşkündürler ve klas bir moda anlayışları vardır. Gardıroplarında pembeye yer verirler.

Moda ikonu Terazi burcu ünlümüz: Kim Kardashian

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Hemen deneyin: Renkli tırnak modası için harika öneriler