En uygun bayram kredileri! İşte banka banka Ramazan Bayramı kredisi teklifleri...

Ramazan Bayramı yaklaştıkça bankaların kampanyalı kredi yarışı hızlandı. Geleneksel hale gelen bayram kredilerinin yanı sıra bazı bankalar da taşıt, esnaf ve işletmelere özel kampanyalar düzenliyor

24 Haziran 2017, Cumartesi 10:00 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
RAMAZAN BAYRAMI'NA ÖZEL KREDİ KAMPANYALARI

RAMAZAN BAYRAMI'NA ÖZEL KREDİ KAMPANYALARI

Yaklaşan Ramazan Bayramı dolayısıyla müşterilerinin artan nakit ihtiyaçlarına yönelik çeşitli kredi kampanyalar düzenleyen bankalar, yüzde 1,14'ten başlayan faiz oranı, 48 aya varan vade ve farklı ödeme seçenekleri sunuyor.

Bayram kredilerinde maliyetler, başta faiz oranı olmak üzere tahsis ücreti, vade, kredi tutarı ve ödeme seçeneklerine göre farklılık gösteriyor. İşte banka banka kampanyalar... 

QNB FİNANSBANK BAYRAM KREDİSİ

QNB FİNANSBANK BAYRAM KREDİSİ

QNB Finansbank'ın "Kredi Finansçıdan Alınır!" kampanyasında her tutarda kredi 3 ay erteleme seçeneğiyle sunuluyor.Müşteriler, QNB Finansbank'tan günde 15 TL'den başlayan taksitlerle 48 ay vadede 15 bin TL kredi kullanabiliyor.

ODEABANK BAYRAM KREDİSİ

ODEABANK BAYRAM KREDİSİ

Odeabank, 3 ay taksit erteleme seçeneğiyle Ramazan Bayramı'na özel kredi kampanyası başlattı. 22 Haziran'a kadar geçerli kampanyaya SMS ile başvuru yapılabiliyor.48 ay vadeye kadar sunulan bayram kredisinde en uygun faiz oranı ve ödeme seçenekleri müşteri skorlaması yöntemi ile belirleniyor.

YAPI KREDİ BAYRAM KREDİSİ

YAPI KREDİ BAYRAM KREDİSİ

Yapı Kredi'nin, bu döneme özel başlattığı bireysel ihtiyaç kredisi kampanyası ile günde 10 TL ödeyerek 10 bin TL bireysel ihtiyaç kredisi kullanılabiliyor.

AKBANK BAYRAM KREDİSİ

AKBANK BAYRAM KREDİSİ

Akbank'ın bayrama özel yüzde 1,23'ten başlayan faiz oranıyla sunduğu ihtiyaç kredisi kapsamında müşteriler, ödemelerini 3 ay erteleyebiliyor. Müşteriler, 30 Haziran'a kadar kampanyadan faydalanabilecek. 

GARANTİ BANKASI BAYRAM KREDİSİ

GARANTİ BANKASI BAYRAM KREDİSİ

Garanti Bankası'nın geleneksel bayram kredisi kampanyası kapsamında, yüzde 1,29'dan başlayan faiz ve 48 aya varan vadelerle ihtiyaç kredisi kullanılabiliyor. 

İŞ BANKASI BAYRAM KREDİSİ

İŞ BANKASI BAYRAM KREDİSİ

İş Bankası, "Geleneksel Bayram Kredisi" kampanyasıyla bireysel tüm ihtiyaçlar için değişik vade ve tutarlarda kredi seçenekleri sunuyor. 4 Temmuz'a kadar devam edecek kampanya kapsamında 48 ay vadede günde 5 TL'ye 5 bin TL'den 100 bin TL'ye kadar kredi imkanından yararlanmak mümkün olacak.

DENİZBANK BAYRAM KREDİSİ

DENİZBANK BAYRAM KREDİSİ

DenizBank, bayramda tüm finansal ihtiyaçlar için günde 1 TL'den başlayan taksitlerle kredi kullandırıyor. Söz konusu kampanya için 30 Haziran'a kadar başvuru yapılabilecek.

ŞEKERBANK BAYRAM KREDİSİ

ŞEKERBANK BAYRAM KREDİSİ

Şekerbank, ramazan ayında nakit ihtiyacı artan esnaf ve işletmelere özel finansman imkanı sunuyor. Banka, "İşinize Ramazan Bereketi" kampanyası ile esnaf ve işletmelerin nakit ihtiyaçlarını 36 aya varan vadeler ve 3 ay taksit erteleme seçeneğiyle, masrafsız olarak karşılıyor.

TEB BAYRAM KREDİSİ

TEB BAYRAM KREDİSİ

Türk Ekonomi Bankası (TEB), "Günde 10 TL'ye 10 bin TL" ihtiyaç kredisi kampanyası düzenliyor. Kampanya kapsamında kredi kullanan TEB müşterileri, farklı tutarlardaki nakit ihtiyaçlarını ödeme güçlerine göre farklı vadelerde geri ödeyebilecek.3 ay ötelemeli ve 48 aya varan vade seçenekleriyle Ramazan Bayramı'na özel sunulan ihtiyaç kredisi kampanyası, 30 Haziran'a kadar devam edecek.

VAKIFBANK BAYRAM KREDİSİ

VAKIFBANK BAYRAM KREDİSİ

VakıfBank, müşterilerinin bayram ihtiyaçlarına yönelik farklı vade ve ödeme seçeneklerine sahip kredi kampanyaları başlattı. Banka, "Geleneksel Bayram Kredisi" ile 90 bin TL'ye, "Bayrama Özel 0 Km Taşıt Kredisi" ile de 250 bin TL'ye kadar 48 aya varan vade seçenekleriyle kredi imkanı sunuyor.VakıfBank'ta kamu çalışanları yüzde 1,14'ten başlayan, emekliler ve özel sektör çalışanları ise yüzde 1,16'dan başlayan faiz oranlarıyla bin TL ile 90 bin TL arasında "Geleneksel Bayram Kredisi"ni kullanabiliyor.Bankanın bayrama yeni bir otomobille girmek isteyenler için hazırladığı "Bayrama Özel 0 Km Taşıt Kredisi" de yüzde 1,11'den başlayan faiz oranı ve 48 aya varan vade seçenekleriyle sunuluyor.

FIBABANKA BAYRAM KREDİSİ

FIBABANKA BAYRAM KREDİSİ

Fibabanka'nın bayram özel kampanyasında günde 10 TL taksitle 10 bin TL tutarlı kredi kullanılabiliyor.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Türkiye dünyada bunu yapabilen 4 ülkeden biri! İlk kez görüntülendi...