Engelini aştı, sosyal medyayı salladı!

Rexie isimli üç yaşındaki erkek kedi,yaptığı insanlarınkine benzeyen mimiklerle sosyal medyanın yeni sevgilisi oldu. “Dil yuvarlamanın kralı” olarak ünlenen kedi, o kadar sevimli ki fotoğraflarına bir bakan bir daha bakıyor, kendisine hayran bırakıyor.

10 Nisan 2018, Salı 11:54
A A

Engelli olmanın sınırları aşmaya engel olmadığının yaşayan bir kanıtı olan Rexie, duygularını gösterme yeteneğiyle görenleri kendine hayran bırakıyor.

Omurgası kırık olan ve arka patilerini kontrol edemeyen üç yaşındaki erkek kedi, yaptığı sayısız mimikler ve dil hareketleriyle sosyal medyanın yeni fenomeni oldu.

Rexie’nin sahibi Dasha Minaeva, kedisinin ilk sahibinin yetersiz bakımı yüzünden sakat kaldığı ve kendisinin onu bir yavruyken sahiplendiğini anlatıyor.

Rexie, aslında sakat olduğunun farkında değil. Diğer kedilerin yaptığı her şeyi yapabiliyor.

Sadece tuvaletini kullanmak ve kulaklarını kaşımak konusunda sorun yaşıyor. Ancak, sahibi bütün bu sıkıntıları için ona her an yardımcı oluyor.

Minaeva, Rexie sahiplendiği zaman onun için bir tekerlikli sandalye yaptırmış.

Ancak, kedilerin bağımsızlığına düşkün ve dengelerini kolay sağlayabileyen hayvanlar olduğunu belirten Minaeva, Rexie’nin bir süre sonra tekerlikli sandalye olmadan daha rahat dolaştığını fark etmiş.

kedisinin poz vermeye çok düşkün olduğunu belirten genç kadın, onunla arasında fotoğrafçı-model ilişkisini olduğunu ve hiçbir zaman hayal kırıklığına uğramadığını sözlerine ekledi.

İşte Rexie'nin muhteşem pozları... 

Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.