Engelli sporcular Bayraklı'da çevre temizliği ve meditasyon yaptı

Engelli sporcular Bayraklı'da çevre temizliği ve meditasyon yaptı

Engelli sporcular Bayraklı'da çevre temizliği ve meditasyon yaptı

20 Haziran 2021, Pazar 13:47 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

İZMİR'in Bayraklı ilçesinde, Belediyesi Spor İşleri Müdürlüğü'nün, engelli bireylere yönelik düzenlediği farkındalık etkinliğinde özel sporcular, eğitmenleriyle birlikte çevre temizliği ve meditasyon yaptı. "2021'de bir iyilik de sen yap" sloganıyla Bayraklı sahilindeki etkinlikte bir araya gelen kursiyerler, hep bir ağızdan "Kendimi seviyorum, dünyayı seviyorum" dedi.

Bayraklı Belediyesi özel sporcuları, çevre temizliği ve meditasyon etkinliğinde bir araya geldi. Sabah velileriyle birlikte pandemi kuralları çerçevesinde alınan tedbirlerle ellerine eldivenlerini geçiren sporcular, farkındalık yaratmak için sahilde temizlik çalışması yaptı. Atıkları ellerindeki poşetlere depolayan öğrenciler 'Kirletmezsek, kirlenmez' diyerek, çevre temizliğine dikkat çekti. Etkinliğe Bayraklı Belediyesi Başkan Vekili Emel Arslan Hür ve Başkan Yardımcısı Tülay Şaroğlu da katılarak, çocuklarla vakit geçirdi.

Temizlik etkinliğinin ardından spor yaptıkları matlarıyla birlikte meditasyon etkinliğine başlayan sporcular, nefes egzersizleri yaptı. Etkinliğin sonunda ise başarılı sporcular hep bir ağızdan, "Kendimi seviyorum, dünyayı seviyorum" diye haykırdı. Bayraklı Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü ve Spor İşleri Müdürlüğü tarafından organize edilen etkinlikte kursiyerler hem eğlendi hem sosyalleşti. Etkinlik birlikte kahvaltı yapılması ile sona erdi.

İZMİR, (DHA)

FOTOĞRAFLI

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Smyrna'nın UNESCO adaylık süreci Bayraklı'da konuşuldu