Engin Altan Düzyatan'dan Burak Özçivit'i eleştiren Serdar Gökar yorumu

Engin Altan Düzyatan, önceki gün Arnavutköy’de görüntülendi. Bir arkadaşıyla yemek yiyen oyuncu, çıkışta muhabirlerin sorularını yanıtladı.

08 Ekim 2020, Perşembe 09:04 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Kalabalık basın çalışanlarını karşısında bulan Engin Altan Düzyatan, "Karşılama komitesi mi?" diyerek, espri yaptı.

Keyifli olduğu görülen oyuncu, açacağı sergiyle alakalı, "Sergi portforyumu hazırlıyorum arkadaşlar, boşlukta iyi oldu. Fotoğraflarıma bakabilecek zaman buldum” diye konuştu. Dizisiyle alakalı konuşan oyuncu, ”Henüz başlamadık ama her şey yolunda” dedi.

Serdar Gökar’ın yaptığı, “Burak Özçivit, iyi bir çocukcağız. Genç bir kardeşimiz. Ama o rolü omuzlayacak gücü yok. O dizi daha büyük ve ağır bir performans gerektiriyor. Burak, Osman Gazi’yi sırtlayamadı. Engin Altan Düzyatan'ın 'Diriliş Ertuğrul'daki performansını beğeniyordum" sözleri hatırlatılan Düzyatan, "Sağ olsun, Serdar Abi çok sever beni" diye konuştu.

Pakistan'da imzaladığı sözleşmenin fesh edildiği haberlerini doğrulayan oyuncu, "Evet. Bir problem yaşadık açıkçası, uygun olmayan haberler okuduk. İkimizin isminin aynı yerde görülmemesi daha uygun olur diye düşündük. O yüzden de çekildik” dedikten sonra motoruna binip, uzaklaştı.

Umut Ünver

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Danla Bilic'in 100 bin TL'lik çantası: Bu ne görgüsüzlük!