Engin Günaydın ile Dilan Deniz Çiçek baba kız oldu

Engin Günaydın ve son dönemdeki performansıyla dikkatleri üstüne çeken Dilan Çiçek Deniz, yeni reklam filminde eğlenceli bir hikayeyi ekranlara taşıyor

20 Nisan 2018, Cuma 14:44
A A
Yeni reklam filminde Engin Günaydın, nostaljik bir babayı canlandırırken, Dilan Çiçek Deniz de Engin Günaydın’ın yenilikçi ve enerjik kızını canlandırıyor. Filmde neşeli ve teknoloji tutkunu bir karakter olarak rol alan Dilan Çiçek Deniz, teknolojiye mesafeli olan babası Engin Günaydın’a Ugi ile birlikte teknolojiyi sevdirmeye çalışıyor. Ayhan Sabit karakterini canlandıran Engin Günaydın ise, eskiye duyduğu özlemi her fırsatta dile getiren babayı oynarken, “moda geçici, kalite kalıcıdır” gibi komik ve eğlenceli diyaloglarla karşımıza çıkıyor. Zor durumda kalan insanların yardıma koşan sevimli yapay zeka Ugi de Dilan Çiçek Deniz ile keyifli bir arkadaşlık hikayesiyle ikiliye katılıyor. 


SİNEMA FİLMİ GİBİ OKUMA PROVALARI YAPTILAR


Reklam filminde uçan robotu karizmatik ses tonuyla oyuncu Berk Hakman seslendiriyor. Reklam filmlerinin yönetmen koltuğunda ise “Aile Arasında” filminin yönetmeni Ozan Açıktan oturuyor. Engin Günaydın ile Ozan Açıktan’ın daha önce Aile Arasında filmindeki birlikteliklerinin reklam filmi çekimlerine de yansıdığı görülüyor. Reklam filminin hazırlık aşamasında, sinema filmindeki gibi okuma provaları yapılırken, tüm ekibin setteki yüksek enerjisi reklam filmine de yansıyor. 

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.