Engin Öztürk sevgilisi kimdir sorusunu fazlasıyla cevaplıyoruz: Engin Öztürk'ün tüm eski sevgilileri

Engin Öztürk'ün sevgilisi kimdir sorusu, Engin Öztürk'ü televizyonda gören herkesin aklına gelen ilk sorulardan biri. Doğduğun Ev Kaderindir'in Barış'ı Engin Öztürk, aslında sık sevgili değiştirmeyenlerden isimlerden biri. Bu zamana kadar onu çok fazla isimle duymadık. Engin Öztürk'ün aşk hayatını masaya yatırdık. İşte Engin Öztürk'ün eski sevgilileri.

14 Ocak 2021, Perşembe 15:35 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Engin Öztürk'ün ismini ilk duyduğumuz yıllar 2010 ve 2012 yılları arasına dayanıyor. Çünkü çıkışını bir dönemin fenomen dizisi 'Fatmagül'ün Suçu Ne?' ile yapmıştı. Bu nedenle hayatını giren isimlerin kaydı 2012 ile başlıyor. 

Türkü Turan

Türkü Turan

O dönem iki isim de popüler dizilerde oynuyordu. Türkü Turan 'Öyle Bir Geçer Zaman Ki' dizisinin Nihal'i, Engin Öztürk ise 'Fatmagül’ün Suçu Ne?'nin Selim’iydi. Arkadaş ortamında tanışan çift, sık sık el ele görüntülenmeye başlamış, genelde de Engin Öztürk'ün o dönem Fulya'da bulunan evine giriyordu. 

Ancak bu ilişki, kıskançlığa kurban gitti. Engin Öztürk, o dönemki rol arkadaşı Buğra Gülsoy ile Maçka'da bir gece kulübünde birkaç kadınla sarmaş dolaş eğlenince Türkü Turan ilişkiyi fazla devam ettirmedi. Bu arada Buğra Gülsoy da o sırada Burcu Kara ile boşanmaz aşamasındaydı.

Hande Doğandemir

Hande Doğandemir

Engin Öztürk'ün Hande Doğandemir ile görüntülenmesi ise 2015'te çok tepki topladı. Zira Hande Doğandemir ve Engin Öztürk'ün eski sevgilisi Türkü Turan yıllardır çok yakın arkadaştı. 


Hande Doğandemir bu ilişkiden çok kısa bir süre öncesine kadar Okan Yalabık ile birlikteydi. Engin Öztürk ile Okan Yalabık'ın arkadaş olmaları, 'Muhteşem Yüzyıl'da birlikte oynamaları bu aşkı daha da ilginç kılmıştı. Hande Doğandemir ise Engin Öztürk'ün eski sevgilisi Türkü Turan'ın dostuydu. 'Arkadaşımın aşkı' durumu ilişkiye kara gölge gibi çöktü. Hande Doğandemir ile Engin Öztürk 1 hafta önce ayrıldı.


İddialara göre çift aşklarının ikinci haftasında küçük bir tartışma yaşadı. Ayrıca basında çıkan 'arkadaşlarının aşklarını kaptılar' haberlerinden de etkilendiler. 


 İdil Fırat

İdil Fırat

Fenerbahçeli yönetici Önder Fırat'ın, Sibel İdil Kerimoğlu'ndan olan kızı İdil Fırat, Temmuz 2015'te flört etmeye başladı Engin Öztürk. Bu ikili magazin basınından her ne kadar 'ilginç' bulunsa da İdil Fırat sevgilisini annesi ve kardeşi Can Fırat ile tanıştırmıştı.


Babasının itirazlarına rağmen evlenecekleri iddia ediliyordu. Hatta Engin Öztürk de Aralık'ta İdil Fırat'ı ailesiyle bir araya getirince 'Nikah yakın' yorumları yapılmıştı. Ama olmadı. Sevgililer 8 aylık ilişkilerine 2016'da nokta koydu. 

Cansu Dere

Cansu Dere

Cansu Dere ve Engin Öztürk iki sene üst üste birlikte tatile çıktı, Instagram'da bol bol fotoğraf paylaşımı yapıldı ama o beklenen açıklama bir türlü gelmedi. Hatta Öztürk'ün İdil Fırat ile ayrılma nedenlerinden biri olarak bile gösterildi Cansu Dere. Her seferinde 'arkadaşız' dendi. Ama ne hikmetse can ciğer arkadaşlar bir anda hiç yan yana görülmez oldu. Arkadaşlıklar böyle bıçak gibi kesilir mi? Bilemiyoruz.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Bitmesi sürpriz olmayan evlilik türleri: Mesela Demet Şener ve Cenk Küpeli